Yonca Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Yonca Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Biga, Çanakkale

“Boş bir oda değil evinizin sıcaklığını veriyoruz.”  Geleceğimizin teminatı, yarınların asıl sahibi olan sevgili öğrencilerimiz Çanakkale, Biga’ya hoş geldiniz. Bizler Yonca Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Ailesi olarak sizi kucaklama hazırız. Kız öğrenci yurdumuz değil sadece Biga’nın, Çanakkale’nin bile en sevilen, en çok tercih edilen yurdudur. Bunu nasıl mı başardık? Oldukça basit, deneyimli ve sıcakkanlı kadromuz, önceliği öğrencilerinin eğitimi, gelişimi olan yöneticilerimiz ve bol bol konforla elbette.

Öğrenci yurdumuz Biga gibi sevimli ve huzurlu bir ilçede bulunmaktadır ve bu ilçemiz huzurlu, sakin bir yer olduğu kadar sosyal anlamda da bir o kadar renklidir. Yurdumuzun yakınlarında kütüphaneler, spor salonu, toplu taşıma hatları, parklar, resmi kurumlar ve daha fazlası bulunmaktadır. Çanakkale’mizin tek üniversitesi olan Çanakkale 18 Mart Üniversitesi okulumuza araçla 5 dakika uzaklıktadır. Ayrıca, Yurdumuzun yakınlarında otobüs durakları mevcut olup bu sayede üniversitemize rahatça ulaşabilirsiniz.

Yonca Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdumuz altmışaltı (66) yatak kapasitesine sahiptir ve yurt odalarımız bir (1), iki (2), üç (3) kişilik olacak şekilde ayrılmıştır. Her odamızda standart olarak ısıtma tesisatı, dairelere özel banyo ve tuvalet, ortopedik yataklar, dolaplar, komodin, çalışma masası ve kitaplık bulunmaktadır. Yurdumuzda geniş bir yemekhane, televizyon odası, bahçe ve bahçemizde spor aletleri, dinlenme odası, etüt odası mevcuttur. Eğitim öğretim sezonu başlamadan önce kayıt yaptırıp sizler de kampanyalarımızdan yaralanabilirsiniz.

 Yurdumuzun Özellikleri ve Sağladığımız Bazı Hizmetler

Özel aşçılarımız

Açık büfe sabah kahvaltısı

Bol çeşitli akşam yemeği

1, 2, 3, 4 Kişilik

Ortopedik Yataklar

24 Saat sıcak su

Kaloriferli ısıtma sistemi

Her odada banyo, tuvalet

Her odada telefon

Parmak izli güvenlik sistemi

24 Saat kameralı sistem

24 Saat internet bağlantısı

Dinlenme ve TV salonu

Modern çamaşırhane

Ütü Olanağı

Özel Etüt salonları

Bavul odası

Ayakkabı dolapları

Asansör

Jeneratör sistemiyle kesintisiz elektrik imkânı

Personelimiz tarafından yapılan periyodik temizlik

Voleybol sahası

Temelden Yurt olarak tasarlanmış, Deprem Yönetmeliğine uygun Yonca 1 ve Yonca 2 kız yurtları

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir