Yasemin Kız Öğrenci Yurdu

Yasemin Kız Öğrenci Yurdu nasıl gidilir

İzmir ili Bornova ilçesinde kurulmuş olan Yasemin Kız Öğrenci Yurdu, 2011 yılından itibaren faaliyetine devam etmektedir. Yurt konumu bakımından çok önemli bir noktada bulunmaktadır. Minübüs , otobüs  ve metro duraklarına birkaç dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Aynı zamanda Ege Üniversitesine yürüme mesafesinde bulunan ve çevresi bakımından öğrencilerin sosyalleşebileceği, kafa dağıtabileceği kafelere , alışveriş merkezlerine , marketlere ve sağlık kuruluşlarına da yürüme mesafesinde yer almaktadır. Toplamda 100 yatak kapasitesi bulunan Yasemin Kız Öğrenci Yurdu 1+0 stüdyo dairelerden oluşmaktadır.

Yasemin Kız Öğrenci Yurdu
Yasemin Kız Öğrenci Yurdu

 

 

 

 

 

 

 

Yasemin Kız Öğrenci Yurdu

Odalar ferah ve konforlu olmakta birlikte kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Her odada uydu sistemli lcd tv , çamaşır makinesi ,mini buzdolabı , bulaşık makinası , elektrikli ocak+ davlumbaz, Ankastre mutfak, kişiye özel banyo ve WC, sınırsız internet bağlantısı bulunmaktadır.

Yasemin Kız Öğrenci Yurdu nerede
Yasemin Kız Öğrenci Yurdu nerede

Yasemin Kız Öğrenci Yurdu

Yasemin Kız Öğrenci Yurdu Milli Eğitim Bakanlığı onayı ile kurulmuş , tüm izinleri alınarak deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edilmiştir. Yurdun güvenliği 24 saat kayıtta bulunan kameralar ve 24 saat görevli güvenlik ekibi ile sağlanmaktadır. Yurt haftalık olarak temizlenmektedir. Öğrenciler istedikleri zaman 24 saat hizmet veren çamaşırhanelerden yararlanabilir. Yurt açık büfe sabah kahvaltısı ve  zengin menüsüyle bol çeşitli akşam yemeği olmak üzere 2 öğün yemek sunmaktadır. Öğrenciler istedikleri takdirde hobi ve oyun odasına geçerek sosyal aktivitelerini gerçekleştirebilir , dinlenebilir ve arkadaşlarıyla zaman geçirebilirler.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir