Van Özbin Konaklama

Van Özbin Konaklama ulaşım

Van Özbin Konaklama, Van merkezde siz değerli memur arkadaşlarımıza ve yarınlar güneşi değerli öğrencilerimize hizmet vermekteyiz. Binamız tamamen yeni modern olup deprem yönetmeliği kanununa göre hazırlanmıştır.

Van Özbin Konaklama
Van Özbin Konaklama

Van Özbin Konaklama

Erkek öğrenci yurdu ve konaklama yerimizdeki odalar isteğe bağlı tek kişilik, iki kişilik, dört kişilik ve altı kişiliktir. Odalarımızda kişisel çalışmalarınız için çalışma masası ve kişisel kıyafetleriniz için kıyafet dolabı bulunmaktadır. Erkek öğrenci yurdu ve konaklama hizmetimizdeki odalarda yirmi dört saat sıcak su imkânı ile her gün banyo yapma imkanına sahipsiniz. Su depomuz sayesinde herhangi bir su kesintisi ile karşılaşmazsınız. Odalarımız belirli günlerde temizlik yapılmaktadır. Yurdumuzda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisimiz de vardır. Odalarımız merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılmaktadır.

Van Özbin Konaklama ulaşım
Van Özbin Konaklama ulaşım

Sessiz ve verimli bir ders çalışması için özel etüt odalarının yanı sıra eğlence zamanlar geçireceğiniz internet kafe, oyun odası, lig TV ve kendinizi geliştireceğiniz santraç odası gibi imkânlarda vardır.İhitiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kantin ve market bulunmaktadır. Öğrencilerimiz ve misafirlerimiz için çamaşırhane ve ütü odası da mevcuttur. Deprem yönetmeliği kanununa göre hazırlanmış olup yangın merdiveni vardır. Güvenlik konusunda hassas bir politika izlediğimiz için erkek yurdu ve konaklamamızın içi ve çevresi 7/24 kesintisiz güvenlik kameralarıyla kayıt altında olup, güvenlik görevlilerince koruma altındadır. Yüzüncü Yıl Üniversitene hızlı ve rahat gidiş imkânı sunmakla beraber birçok yere yakındır. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Van Özbin Konaklama fiyat
Van Özbin Konaklama fiyat

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir