Üsküdar Çengelköy Kız Öğrenci Yurdu

ÜSKÜDAR ÇENGELKÖY KIZ ÖĞRENCİ YURDU FİYAT

Üsküdar Kız Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığı öğrenci yurtları denetim koşulları, deprem ve yangın yönetmeliklerine uygun, kurumsal alt yapıya sahip bir yurttur. Bununla birlikte en başta güvenlik, ulaşım, temizlik, huzurlu ve konforlu ortam gibi hususlarda bugüne değin birçok öğrenci ve ailenin tercihi olmuştur.

ÜSKÜDAR ÇENGELKÖY KIZ ÖĞRENCİ YURDU
ÜSKÜDAR ÇENGELKÖY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

ÜSKÜDAR ÇENGELKÖY KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Şimdi özel kız öğrenci yurdu olan, Üsküdar Çengelköy Kız Öğrenci Yurdu’nu gelin hep birlikte detaylarıyla inceleyelim:

Üsküdar Çengelköy Kız Öğrenci Yurdu;

  • İstanbul ili, Üsküdar ilçesinde merkezi bir konumda bulunmaktadır.
  • Konumu ve sahip olduğu alternatif ulaşım imkânları sayesinde yurt öğrencilerinin birçok devlet, özel ve vakıf üniversitesine kısa sürelerde, kolaylıkla ulaşımına uygundur.
  • Bünyesinde bulunanetüt ve çalışma odası, çizim odası, hobi ve oyun odası, spor salonu, sinema odası,çamaşır ve ütü odası,kişisel dolap, oda telefonu, mini buzdolabı, TV ve uydu yayını, sınırsız Wi-fi, 24 saat güvenlik ve kamera sistemi, yemekhane, haftanın her günü sabah kahvaltısı, akşam yemeği, ücretsiz servis, haftalık ve günlük temizlik gibi olanaklarla yurt öğrencilerinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktadır.

 

  • Ayrıca hiçbir dernek, vakıf yahut siyasi kurum, kuruluş ve cemaat ile ilişiği bulunmayan aksine çağdaş ve demokratik yönetim anlayışına sahip bir özel yurttur.

 

  • Son olarak belirtmek gerekir ki, 9 ayrı oda seçeneği ile öğrenci ve ailelere bütçelerine uygun farklı seçimler yapma imkânı sunmuştur.

 

ÜSKÜDAR ÇENGELKÖY KIZ ÖĞRENCİ YURDU ULAŞIM
ÜSKÜDAR ÇENGELKÖY KIZ ÖĞRENCİ YURDU ULAŞIM

 

 

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir