Üniyurt

Üniyurt fiyat

Üniyurt Uzun ve yorucu çalışmalarınızın sonucunda hayalilinizdeki üniversiteye yerleşmiş olmanın mutluluğunu yaşarken, kayıt ve yurt bulma işlemleri sizleri strese sokmasın. Zonguldak merkezde siz sevgili öğrenciler için güvenle kalabilecekleri bir ortam olan üniyurt öğrenci mutluluğunu ve huzurunu misyon edinmiş ve bu doğrultuda 10 yıldır Zonguldak ilinde hizmet vermekte olan bir özel yurttur.

Üniyurt
Üniyurt

Üniyurt

Zonguldak’ın merkezinde yer alan yurt ev rahatlığına düşkün öğrencileri evlerinden uzakta hissettirmeyecek konfor da hizmet vermektedir. Afyon, İzmir, ve Sakarya illerinde de şubeleri bulanan Üniyurt sayesinde evlerinden uzakta kalmak zorunda olan misafirlere konfor sağlamak amacıyla her şey düşünülmüştür. Erkek ve kızlar için hizmet veren öğrenci yurduna velisi olduğunuz öğrencinizi gönül rahatlığı ile yerleştirip evinize dönmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Üniyurt ulaşım
Üniyurt ulaşım

Hijyen kurallarının titizlikle uygulandığı odalarda, haftanın iki günü temizlik yapılırken düzenli şekilde öğrencilerin nevresim takımları değiştirilmektedir. 7 gün 24 saat sıcak su temininin yapıldığı yurt genelinde çağın gereksinimlerine uygun kablosuz internet hizmeti verilmektedir. Çamaşırhane ve ütü ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlenmiş sistemde hizmet verilmektedir. Öğrenciler yemek konusunda hiç sıkıntı yaşamadan cüzi bir ücret karşılığında kahvaltı ve akşam yemeklerinden faydalanabileceklerdir. Yemekhane bölümünde yemek yiyenlerden çay, su ve ekmeğe ücretsiz erişim vardır. Öğrencilerin yoğun ders programlarına yetişebilmeleri adına kahvaltı ve yemekle vakit kaybetmek istemeyenler için bir kolaylık olarak hazır al-götür paket servislerini de düşündük.

Üniyurt fiyat
Üniyurt fiyat

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir