Umutcan Kız Öğrenci Yurdu

Umutcan Kız Öğrenci Yurdu ulaşım

Kocatepe Üniversitesi kampüslerine yakın kız yurtları içinde öğrenciler tarafından en çok benimsenenlerden biri olan Umutcan Kız Öğrenci Yurdu, 2013-2014 eğitim öğretim yılında sektördeki ticari faaliyetlerine başlamıştır. Kontenjan sayısı 120 ile sınırlı olan yurdun en önemli özelliği merkeze yürüme mesafesinde olmasıdır.

Umutcan Kız Öğrenci Yurdu
Umutcan Kız Öğrenci Yurdu

Umutcan Kız Öğrenci Yurdu

Öğrenciler sosyal ortamlara, kafelere, marketlere, devlet dairelerine, postanelere rahatlıkla yürüyerek gidip gelebilmektedirler. Afyon Kocatepe Üniversitesi Merkez Kampüsü’ne araç ile yaklaşık 15 dakika mesafede bulunmaktadır ve yurdun önünden geçen araçlarla toplu taşıma hizmetinden kolaylıkla faydalanılabilinir.

Umutcan Kız Öğrenci Yurdu fiyat
Umutcan Kız Öğrenci Yurdu fiyat

Odaları 1, 2, 3 ve 4 kişilik seçeneklere sahip olan öğrenci yurdu, merkezi sistem ile ısıtma sağlanmaktadır. Yurdun tamamına uygulanan ısı ve ses izolasyonu ile bu sorun kökünden çözülmüştür. Öte yandan, 24 saat boyunca kapalı devre kamera güvenlik sistemi ile kayıt altına alınmakta olup güvenlik personeli de 24 saat hizmet vermektedir. Odalarda standart hizmet ve ekipman olarak 24 saat sıcak su, duş ve wc, tv ve uydu yayını, oda telefonu, sınırsız kablosuz internet, çalışma masası, gardrop, ortopedik yatak, baza, komodin  sunulmakta olup ortak yaşam alanlarında ise etüt salonu, içinde tv olan dinlenme salonu, çamaşır ve ütü odası, kantin, revir, asansör bulunmaktadır. Bunlara ilave olarak, açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde oluşan günde 2 öğün yemek ve ayrıca, günlük düzenli olarak temizlik hizmeti verilmektedir

Umutcan Kız Öğrenci Yurdu ulaşım
Umutcan Kız Öğrenci Yurdu ulaşım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir