Umut Apart

Umut Apart ulaşım

Bülent Ecevit Üniversitesi’ne okumaya gelenler için barınma ihtiyaçlarına karşılık vermek adına Zonguldak Merkez’de yer alan Umut Apart kız ve erkek öğrencilere hizmet vermekten gurur duyar.

Umut Apart
Umut Apart

Umut Apart

Öğrencilik hayatının zorlukları ile baş ederken rahat ve samimi bir ortamda kalmanın ne demek olduğunu iyi bilen yurt kurucuları ve yönetimi ile aile sıcaklığında bir yurtta kalmanın mükemmelliğini yaşayacaksınız. Aileler için de zor bir süreç olan çocuklarından ayrı kalacakları ve akıllarının onlarda kalacağı okul zamanlarında iyi ki burayı bulmuşsuz diyeceğiniz bir yer olarak içinizi rahatlatacak bir yurttan bahsediyoruz. Aklınız öğrencinizde kalmayacak ve dahası öğrencimiz rahat, huzurlu bir ortamda eğitim hayatını sürdürmenin keyfini yaşayacak.

Umut Apart fiyat
Umut Apart fiyat

60 yatak kapasitesine sahip yurtta odalardaki tüm yataklar ortopedik yatak olarak değiştirilmiş ve sağlıklı dinlenme ve uyku için gerekli her türlü önlem alınmıştır. Rahat yataklarda uykusunu iyi alan öğrenciler için yeni güne başlamak ve derslerine adapte olmak daha kolay olacaktır. Tüm ortak alanlarda ve kişisel kısımlarda wifi ağının sorunsuz kullanımı ile internete erişim sınırsız hale getirilmiş durumdadır. Uygun fiyat politikası ile ailelerin bütçelerini düşünen yurt sahipleri öğrencilik hayatında yanınızda olacak. Tek kişilik, çift kişilik ve 3 kişilik odalardan oluşan düzenlemelerimiz ile hangi koşullarda kalmak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Tüm sıcak suyun erişimi olduğu tüm yurt binasında konforunuz için her şey hazır.

Umut Apart ulaşım
Umut Apart ulaşım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir