Umar Erkek Öğrenci Yurdu

Umar Erkek Öğrenci Yurdu

Umar Erkek Öğrenci Yurdu Giresun ili, Merkez ilçesinde faaliyet göstermektedir. Öğrencilerin taleplerini en iyi şekilde karşılayan kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunan öğrenci odaklı bir yurttur. İlçesinde ilk akla gelen ve sektörün ileri gelen yurtları arasında yer almaktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olmak üzere 2 öğün yemek hizmeti sağlamaktadır.

Umar Erkek Öğrenci Yurdu
Umar Erkek Öğrenci Yurdu

Umar Erkek Öğrenci Yurdu

Toplamda 115 yatak kapasitesi ile hizmet veren Umar Erkek Öğrenci Yurdu, öğrencilerine 1 kişilik , 2 kişilik ve 3 kişilik olmak üzere fiyatları değişkenlik gösteren oda seçenekleri sunmaktadır. Yurdun her odasında ortapedik yataklar, led tv ve uydu yayını , duş ve wc , yüksek hızda internet bağlantısı , kişisel dolap , çalışma masası öğrencilerin kullanımına sunulmuştur. Yurt çevresi 24 saat kamera ile izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır aynı zamanda 24 saat güvenlik ekibi de hizmet vermektedir. Yurt öğrencilerin sosyalleşmeleri ve ihtiyaçlarını karşılamaları adına çeşitli  etkinlikler düzenlemektedir .

Umar Erkek Öğrenci Yurdu nerede
Umar Erkek Öğrenci Yurdu nerede

Aynı zamanda öğrencilere spor imkanı tanıyan spor salonu , öğrencilerin sessiz ve huzurlu bir şekilde derslerine odaklanabilecekleri kütüphane ve etüt odası , öğrencilerin çeşitli hobilerini devam ettirmeleri veya yemeklerini yapmaları için hobi  ve oyun odası , dinlenebilmeleri ve arkadaşlarıyla sohbet edebilmeleri için ise dinlenme odaları mevcuttur. Yurt içerisinde temizlik ve hijyen kurallarına önem verilmekle beraber odaların ve katların temizliği günlük olarak yapılmaktadır.

Umar Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım
Umar Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir