Uğrak Erkek Öğrenci Pansiyonu

Uğrak Erkek Öğrenci Pansiyonu

Isparta ili, Keçiborlu ilçesinde kurulmuştur. Erkek öğrenciler için birçok soruna çözün arayan bir yurt olmasıyla birlikte öğrenci odaklı bir anlayış benimser. Erkek öğrencilerin yemek sorunlarına çözüm bularak sabah kahvaltısı ve aksam yemeği olmak üzere 2 öğün yemek sunulmaktadır ancak bu yemeklerin saatleri örgün öğretim ve ikinci öğretimler göz önüne alınarak düzenlenmiştir. Ayrıca tatil günleri ve çeşitli durumlarda öğrencilerin isteğine göre ayarlanmaktadır. Öğrencilerin ve çalışanlarının güvenliğini ön planda tutan Uğrak erkek öğrenci yurdu 7/24 deneyimli güvenlik ekibiyle hizmet vermekte aynı zamanda yurdun içi ve dışı 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenip kayıt altına alınmaktadır. Toplamda 35 yatak kapasitesi bulunan yurtta odalar öğrencilerin ihtiyaçlarına ve eksiklerine göre düzenlenir.

Uğrak Erkek Öğrenci Pansiyonu
Uğrak Erkek Öğrenci Pansiyonu

Uğrak Erkek Öğrenci Pansiyonu

Hijyene önem veren Uğrak erkek öğrenci yurdunda katların ve odaların temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Yurtta ısı ve ses yalıtımı yapılmış ve her turlu gürültüye , hava şartlarına karsı önlemler alınmıştır.  Yurt konumu itibariyle şehir merkezine ve kampüslere dolmuş mesafesinde bulunmaktadır. Yurt öğrencilerine çeşitli sosyal imkanlar sunmaktadır.

Uğrak Erkek Öğrenci Pansiyonu
Uğrak Erkek Öğrenci Pansiyonu

Motivasyon amaçlı geziler , etkinlikler , canlı müzik gibi avantajlar sunmaktadır. Yurtta ögrencilerin huzurla ve güvenle derslerine odaklanabilecekleri çalışma odaları , çeşitli aktivitelerle ilgilenebilecekleri hobi ve oyun odaları bulunmaktadır. Temizlige ve hijyene önem verir . Tecrübeli bir temizlik kadrosuyla  hizmet veren Ugrak Erkek Öğrenci Yurdunda günlük olarak odaların ve katların temizliği yapılmakta ve odalar havalandırılmaktadır.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir