Trabzon Kule Erkek Öğrenci Evleri

Trabzon Kule Erkek Öğrenci Evleri

Trabzon, DEĞİRMENDERE/TRABZON da 2009 yılından itibaren öğrencilerine en iyi şekilde hizmet vermekte olan erkek öğrenci yurdumuz, yenilenerek   2019-2020eyitim öğretim yılında da siz değerli öğrencilerimize hizmet vermektedir. Şu an da tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan covıd-19 yüzünden yurdumuz hizmete kapalıdır. Öğrencilerimizin olmadı bu günlerde en iyi şekilde dezenfekte edilmektedir.

Trabzon Kule Erkek Öğrenci Evleri
Trabzon Kule Erkek Öğrenci Evleri

Ekonomik şartların el verdiği ölçüde siz değerli velilerimize yük olmadan, öğrencilerimize maksimum kalite sağlamaktayız. Fiyat/Fayda dengesini en üst seviyede tutmaya çalışarak siz değerli velilerimizin ve öğrencilerimizin rahat etmesini sağlamaya çalışıyoruz. Öğrencilerimizin odaları 1-2 kişilik olmakla birlikte balkon olup, kişiye özel kilitli dolap, yatak, komodin, çalışma masası, telefon, televizyon, 24 saat yüksek hızda sadece güvenli sitelere girebileceği internet bulunmaktadır.

Trabzon Kule Erkek Öğrenci Evleri
Trabzon Kule Erkek Öğrenci Evleri

Bunlarla birlikte öğrencilerimiz için kafeteryalar, yemek salonları, birçok aktivite, ücretsiz servis, 24 saat güvenlik, eğitim programları bulunmaktadır. Öğrencilerimizin için merkezi ısınma sistemi kullanmakla birlikte yaz ve kış sıcak su bulunmaktadır. Güler yüzlü personelimiz her daim siz değerli velilerimizin kıymetli çocukları için 24 saat hizmete hazırdırlar. Sizlere en uygun fiyatlarla hizmet sunabilmekle beraber bizim için siz değerli velilerimizin memnuniyetini alabilmek bizler için çok önemlidir. Bizler siz değerli velilerimiz ve kıymetli öğrencilerimiz için en iyi hizmeti verebilmek için çaba göstermekteyiz. Siz değerli öğrencilerimiz ve arkadaşlarımız aramızda görmekten mutluluk duyarız

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir