Temizel Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Temizel Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Merkez, Çanakkale

Temizel erkek öğrenci yurdumuz Çanakkale’nin Merkez ilçesinde, sahil şeridine yakın olan cennet gibi bir bölgede bulunmakta. Erkek öğrenci yurdumuz on (13) yıllık tecrübemizi, güler yüzlü personelimizin çabalarıyla birleştirip siz değerli öğrencilerimize unutulmayacak bir üniversite deneyim yaşatmaya hedeflemektedir. Erkek öğrenci yurdumuzun binası yeni bir yapıdır ve öğrencilerimizin ihtiyaç duyabileceği her şey hatta daha fazlası bulunmaktadır yurdumuzda. Siz kıymetli öğrencilerimiz aramızda, erkek öğrenci yurdumuzda bir üyemiz olarak görmekten memnuniyet duyarız.

Erkek öğrenci yurdumuz bulunduğu konum itibariyle Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Anafartalar Kampüsüne elli (50) metre mesafededir. Terzioğlu kampüsüne ise toplu taşıma sayesinde on beş (15) dakika da ulaşılabilir. Çanakkale havalimanı ve otogar yurdumuza oldukça yakındır. Bulunduğumuz çevrede bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği kütüphane, spor salonu, park ve bahçeler, resmi kurumlar, bankalar ve daha fazlası bulunmaktadır.

Temizel Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu
Temizel Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Temizel Yükseköğretim Erkek öğrenci yurdumuz toplamda yüz (100) yatak kapasitesi ile MEB’in belirlediği kalite standartlarına göre hizmet sağlamaktadır. Yurt odalarımız hiçbir masraftan kaçınılmadan döşenmiştir ve adeta bir evden farksızdır. Öğrenci yurdumuzda tek kişilik, iki (2) kişilik, üç  (3) kişilik ve dört (4) kişilik oda seçenekleri bulunmaktadır. Kişiye özel dolap, komidin, bazalı yataklar, televizyon, ortopedik yataklar her odamızda bulunmaktadır. Tüm bunların dışında yurdumuzda geniş ve yemyeşil bir bahçe, teras, çardaklar, oturma odası, kafeterya, gibi kısımlar mevcuttur.

Temizel Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu
Temizel Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Yurdumuzun Özellikleri ve Sağladığımız Bazı Hizmetler

Asansör

İnternet

Bahçe

Doğalgaz

Kombi

Otopark

Güvenlik Kamerası

Merkezi Isıtma

Şifreli Kapı Girişi

Etüt Odası

Teras

Açık büfe sabah kahvaltısı

Akşam yemeği

Mutfak

7/24 güvenlik

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir