TC MEB Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu

TC MEB Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu

Nilüfer, Bursa

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunan Kuzenler Kız Öğrenci Yurdumuz 2010 yılından bu yana yüz yirmi beş (125) yatak kapasitesi ile Uludağ Üniversitesi öğrencilerine hizmet etmektedir. Yurdumuzun nihai amacı öğrencilerimizin sağlam ilişkiler kurup mutlu bir şekilde eğitimlerine devam edebilmelerini sağlamaktır.

Kaliteli hizmet anlayışımız ve güler yüzlü, deneyimli kadromuz ile bu amaç uğruna bütün kaynaklarımızı kullanacağımıza emin olabilirsiniz. Kuzenler kız öğrenci yurdumuz Bursa Uludağ Üniversitesine oldukça yakındır, sadece bir toplu taşıma aracıyla on (10) dakikadan kısa sürede üniversiteye ulaşılabilmektedir. Ücretsiz ulaşım imkânı sağlamaktayız.  Yurdumuzun bulunduğu canlı sosyal çevrede kütüphaneler, kafe ve restoranlar, spor salonları mevcuttur. Ayrıca tek bir vasıta ile Bursa kent merkezine ulaşabilirsiniz.

TC MEB Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu
TC MEB Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu

Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu olarak 125 öğrencimize hizmet vermekteyiz. Yurt binası 2010 yılında en son inşaat teknolojileri kullanılarak ısı yalıtımlı ve deprem yönetmenliğine göre inşa edilmiştir. Yurdumuz bünyesinde bir (1), iki (2) ve üç (3) kişilik odalar bulunmaktadır. Odalarımız en iyi şekilde döşenmiş olup her odamızda ve dairemizde televizyon, ortopedik yatak, özel mutfak, özel banyo ve tuvalet, mini buzdolabı, balkonlar bulunmaktadır. Yurdumuzda açık büfe sabah kahvaltısı, 7/24 güvenlik, kartlı giriş çıkış, oturma odası, televizyon odası, manzaralı teraslar gibi özellikler ve hizmetler bulunmaktadır.

TC MEB Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu
TC MEB Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu

Yurdumuzun sağladığı Diğer Hizmetler ve Yurt Özellikleri

 

Asansör

Çamaşır ve Ütü Odası

Etüt Odası

Kişisel Dolap

Sınırsız İnternet

Mini Buzdolabı

TV ve Uydu Yayını

Duş ve WC

Çalışma Masası

Balkonlu Oda

24 Saat Güvenlik

Kamera Sistemi

Açık büfe Sabah Kahvaltısı

En az dört (4) çeşit Akşam Yemeği

Mutfak

Günlük Temizlik

Ücretsiz Servis

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir