Sıla Erkek Pansiyon

Sıla Erkek Pansiyon ulaşım

Öğrenicilerin zorlu eğitim hayatını mümkün olduğunca keyifli ve zahmetsiz hale getirmeyi görev edinmiş olan Sıla Erkek Pansiyonu ile doğru yurt seçimini yapmış olursunuz.

Sıla Erkek Pansiyon
Sıla Erkek Pansiyon

Sıla Erkek Pansiyon

Öğrencilik hayatı için gerekli tüm gereksinimlerin otel konforunda ve aile huzurunda karşılandığı pansiyon sayesinde mükemmel bir öğrencilik hayatı yaşayacaksınız. Milli ve manevi değerlerin baş tacı yapıldığı yurt ortamında son derece anlayışlı ve çözüm odaklı bir yönetim ile evladınız emin ellerde olacaktır. Emanetinize gözümüz gibi bakacağımızdan emin olabilirsiniz. Ailelerin ihtiyaç duyması halinde yurt yönetimi ile daima iletişim içerisinde olabileceği, manevi olarak destek alabilecekleri bir pansiyon için doğru adrestesiniz. Doğru seçimler ile kusursuz üniversite hayatına hoş geldiniz.

Sıla Erkek Pansiyon fiyat
Sıla Erkek Pansiyon fiyat

Misafirlerin güvenliğinin ön planda tutulduğu tesis içerisinde farklı odalar tasarlayarak tercihlerinize sunduk. 1- 3- 4- 5- 6 kişilik odalarda 24 saat sıcak su erişimi ile kişisel temizliğe rahat erişim sağlanmış durumdadır. Ortopedik yataklar, ergonomik çalışma masaları ve sandalye odalarda hizmetinize sunulmuştur. Sınırsız fiber güçteki internet erişimi ile öğrencilerin derslerinde internete ihtiyaç duydukları her an yanlarındayız. Hafta içi ve hafta sonu sabah kahvaltısı ve akşam yemeleri ile dengeli ve düzenli beslenme sağlanırken gece geç saatlere kadar ders çalışan yavrularınıza gece çorbası hizmeti ile eğitime tam destek bizde. Öğrenciler dışında Bayburt’a yolu düşmüş kalacak yer arayan memur ve diğer misafirlerimizi de ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sıla Erkek Pansiyon ulaşım
Sıla Erkek Pansiyon ulaşım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir