Sena Kız Öğrenci Yurdu

Sena Kız Öğrenci Yurdu

Sena Kız Öğrenci Yurdu

Afyon ili, Bolvadin ilçesinde hizmet vermekte olan Sena Kız Öğrenci Yurdu, “Bolvadin’deki sıcak yuvanız” mottosunu servislerinin odak noktası olarak belirlemiş bir şekilde sektöre girmiştir. Misyonunu da, “eğitimli ve deneyimli çalışan kadromuz ile beklentilerin ötesinde kaliteli hizmet sağlamak ve ev ortamı sıcaklığını yaşatabilmek, konaklama ihtiyaçlarını sınırsız ve devamlılık arz eden bir şekilde yerine getirmek, sektörde tercih edilen öncü bir işletme olmak” olarak belirlemiştir.

Sena Kız Öğrenci Yurdu
Sena Kız Öğrenci Yurdu

2 katlı binasında 1, 2, 4 ve 6 kişilik odalarda hizmet veren yurdun tüm odalarında 24 saat sıcak su, duş ve wc, sınırsız kablosuz internet, mini buzdolabı, tv ve uydu yayını, oda telefonu, gardrop, balkon, ortopedik yatak, baza, çalışma masası standart olarak sunulmaktadır. Merkezi ısıtma sistemi ile hizmet veren öğrenci yurdunun, ortak kullanım alanlarında çamaşır ve ütü odası, etüt odası, hobi odası, dinlenme odası, revir, kantin (gece 03:00’a kadar açıktır), mescit, mutfak, teras, bahçe, spor salonu bulunmaktadır. 24 saat güvenlik ve kamera sistemi mevcuttur.

Günlük ve düzenli olarak sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ve temizlik hizmeti verilmektedir. İlçe merkezine 5 dakika yürüyüş mesafesinde bulunması sebebiyle market, kafe, restoran, banka, eczane, hastane, atm ve devlet kurumlarının şubelerine rahat ulaşım sağlar. Afyon Kocatepe Üniversitesi Bolvadin Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu’na ise toplu taşıma ile yaklaşık 7 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır.

 

Sena Kız Öğrenci Yurdu nerede
Sena Kız Öğrenci Yurdu nerede

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir