Paşa Erkek Öğrenci Pansiyonu

 Paşa Erkek Öğrenci Pansiyonu

 Afyon ili, Sinanpaşa ilçesinde hizmet veren Paşa Erkek Öğrenci Yurdu, 2009 yılında inşa edilmiş olup depreme dayanıklılık bakımından en sağlam binadır. İlçe merkezinde bulunan diğer yurtlar ile kıyaslandığında, sunduğu imkanlara ve kalitesine göre oldukça uygun fiyatlar sunması en önemli avantajlarındandır.

Paşa Erkek Öğrenci Pansiyonu

 Paşa Erkek Öğrenci Pansiyonu

Öğrenci yurdu, 12 oda ile hizmet vermekte olup odaları 2 ve 4 kişiliktir. Tüm odalarda standart olarak 24 saat sıcak su, duş ve wc, sınırsız kablosuz internet, mini buzdolabı, tv ve uydu yayını, gardrop, balkon, kitaplık, ortopedik yatak, ranzalı sistem, çalışma masası standart olarak sunulmaktadır.

Ortak kullanım alanlarında ise revir, lobi, çamaşır ve ütü odası, etüt odası, hobi odası, dinlenme odası, kafeterya, mutfak bulunmaktadır. Isıtması merkezi olarak sağlanan yurdun, asansör, yangın merdiveni, acil çıkış kapıları, yangın alarm sistemi ve su deposu da sunduğu diğer hizmetlerdendir.

Ayrıca, 24 saat güvenlik hizmeti ve kapalı devre kamera sistemi mevcuttur. Günlük ve düzenli olarak sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde oluşan 2 öğün yemek, artı temizlik hizmeti verilmektedir. İlçe merkezinde yer alan yurt, önünden her yirmi dakikada bir geçen toplu taşıma araçları ile Afyon Otogarı ve Tren Garına kadar gitmektedir.

Öte yandan, market, kafe, restoran, banka, eczane, hastane, atm ve devlet kurumları gibi ihtiyaç noktalarına da yürüyerek rahatça erişilebilir. İlçedeki Sinanpaşa Meslek Yüksek Okulu’na en yakın yurt konumundadır ve yaklaşık 5 dakika yürüyüş mesafesi sunar.

Paşa Erkek Öğrenci Pansiyonu
Paşa Erkek Öğrenci Pansiyonu

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir