Özel Şelale Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Şelale Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Şelale Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Afyon ili, Merkez ilçesi, Erenler olarak bilinen muhitte 4 katlı deprem ve yangın yönetmeliklerine uygun dizayn edilmiş binasında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet vermekte olan Özel Şelale Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, lokasyon olarak şehir merkezine ve Üniversite kampüslerine çok yakın konumdadır.

Özel Şelale Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu
Özel Şelale Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Şelale Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Özellikleri

Toplamda 88 yatak kapasitesi sunan öğrenci yurdunun tüm odaları 2, 4 ve 6 kişilik konfigürasyonlardan oluşmakta olup yer kaybını azaltmak ve mevcut alanı efektif kullanmak adına ranza sistemi tercih edilmiştir. Yurt odaları, Afton Kocatepe Üniversitesi Merkez Kampüsü manzaralı olup ayrıca şehrin diğer eğitim kurumu olan Afyon Karahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Kampüsü’ne de yürüyüş mesafesindedir.

Yurt odaları standart olarak 24 saat sıcak su, sınırsız kablosuz internet, duş ve wc, ortopedik yatak, çalışma masası, gardrop, mini buzdolabı hizmetlerine sahiptir. Yurdun ortak yaşam alanında ise etüt ve bilgisayar odası, mutfak, çamaşır ve ütü odası bulunmaktadır. Şehrin göbeğinde yer almasının avantajı ile hastane, eczane, banka, postane, market, kafe, restoran, sinema, avm, atm, kargo firmalarının ve devlet dairelerinin şubelerine yürüyerek ulaşmak mümkün olmaktadır.

24 saat kapalı devre kamera sistemi ve güvenlik görevlileri sayesinde kesintisiz güvenlik hizmeti sunulmaktadır. Günlük ve haftalık düzenli temizlik hizmeti sunan yurt bı konuda oldukça iddialıdır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği de günlük düzenli olarak servis edilmektedir.

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir