Özel Berrak Deniz Kız Öğrenci Yurdu Gölbaşı Şubesi

ozel-berrak-deniz-kiz-ogrenci-yurdu-golbasi-5d1b5d7090814

Ankara’nın Gölbaşı gibi merkezi bir yerince bulun Özel Berrak Deniz Kız Öğrenci Yurdumuz Gölbaşı İlçemizde öğrenim gören öğrencilerimizin kalacak yer sorununu çözmeyi ve onların ikinci (2.) evi olmayı vadediyor.  Kız öğrenci yurdumuzun toplamda iki adet şubesi olup güler yüzlü ve deneyimli kadromuzla öğrencilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermeyi hedefliyoruz.

Özel Berrak Deniz Kız Öğrenci Yurdu – Gölbaşı Şubesi
Özel Berrak Deniz Kız Öğrenci Yurdu – Gölbaşı Şubesi

Özel Berrak Deniz Kız Öğrenci Yurdu – Gölbaşı Şubesi

Temel ilkesi öğrenci memnuniyeti ve etkili iletişim olan yurdumuz, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışmaktadır ve MEB’in belirlediği kriterlere göre yönetilmektedir. Yurdumuzda uygulanmakta olan kurallar, giriş-çıkış saatleri ve disiplin yönetmeliği bu kriterler esas alınarak hazırlanmıştır. Ancak, öğrenci talepleri ve koşullar göz önünde bulundurularak bu tebliğler esnek tutulmaktadır. Yurdumuzun bulunduğu bölge öğrencilerimiz için son derede ideal bir yaşam alanıdır. Yurdumuz Ankara Üniversitesi ve Gazi Üniversitesinin gölbaşı kampüslerine yürüme on dakikalık mesafesindedir. Yurdumuzun yakınlarında birçok kütüphane, fakülteler, spor salonları, toplu taşıma hatları mevcuttur. 

Özel Berrak Deniz Kız Öğrenci Yurdu – Gölbaşı Şubesi Ulaşım
Özel Berrak Deniz Kız Öğrenci Yurdu – Gölbaşı Şubesi Ulaşım

     Özel Berrak Deniz Kız öğrenci yurdumuzda toplamda yüz on bir (111) yatak kapasitesi mevcuttur. Yurt binamız yeni bir yapı olup ses ve ısı yalıtımları yapılmıştır. Tüm odalarımızda televizyon, özel oda telefonu, kablosuz internet bağlantısı, mini buzdolabı mevcuttur. Odalarımız 1 – 2 – 3 -4 -5 kişilik olup aidatlar öğrencilerimizin kaldığı odaların bazı niteliklerine göre değişmektedir. Yurdumuzun bünyesinde revir, kafeterya, televizyon odası, teras, bilgisayar odası, etüt odası, çizim odası, spor salonu mevcuttur. Her zaman için bir yurttan öte öğrencilerimizin ikinci evi olmayı hedefledik. Sizleri de aramızda görmek dileğiyle, esen kalın…

Yurdumuzun Özellikleri ve Sağladığı Hizmetler

Çamaşır ve Ütü Odası

 Etüt Odası

 Kafeterya

 Çizim Odası

 Spor Salonu

Odalarımızda TV ve Uydu Yayını

 Oda Telefonu

 Mini Buzdolabı

 Sınırsız İnternet

 Kişisel Dolap

 Duş ve WC

 Çalışma Masası

24 Saat Güvenlik

 Kamera Sistemi

 Haftalık Temizlik

 Günlük Temizlik

 En az 4 çeşit Akşam Yemeği

 Açık büfe Sabah Kahvaltısı

Özel Berrak Deniz Kız Öğrenci Yurdu – Gölbaşı Şubesi Fiyat
Özel Berrak Deniz Kız Öğrenci Yurdu – Gölbaşı Şubesi Fiyat

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir