Özel Aydın Ertan Kız Öğrenci Yurdu

Özel Aydın Ertan Kız Öğrenci Yurdu

 Aydın ili, Efeler ilçesinde 2001 yılından beri hizmet vermekte olan Özel Aydın Ertan Kız Öğrenci Yurdu, Yenipazar ilçesinde de şubesi olan, kurumsal olma yolunda adım atmış, 5 yıldızlı otel konseptinde tasarlanmış bir yurttur.

Vizyonu, tecrübeli profesyonel, sürekli gelişen kaliteli hizmet anlayışı ve özverili çalışan personelinin katkısı ile barınma hizmetinde farklı bir model olmak; misyonu ise, eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli gençlerin temel ihtiyaç ve hakları olan nitelikli ve hijyenik yaşam koşullarını sağlayarak öğrencilere kaliteli barınma hizmeti sunmaktır.

72 odaya sahip olan öğrenci yurdunda, 1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik farklı seçenekler içeren odalar bulunmaktadır. Tüm odalarda duşakabinli banyo, wc, lavabo, çalışma masası ve sandalyesi, kitaplık, gardrop, buzdolabı, sınırsız kablosuz internet, 24 saat sıcak su, klima standarttır. Yurt binası tamamen ısı ve ses izolasyonlu olup ısıtma merkezi olarak yerden yapılmaktadır.

Ortak kullanım alanlarında ise etüt odası, çamaşır ve ütü odası, valiz odası, revir, dinlenme odası, spor salonu, kantin, asansör, su sebilleri, yangın merdiveni, acil çıkış kapıları bulunmaktadır. Ayrıca yangın uyarı sistemi ve duman dedektörleri bulunan öğrenci yurdunda 24 saat bayan güvenlik görevlileri eşliğinde 16 adet kapalı devre kamera sistemi ile güzvenlik ve gözetim hizmeti verilmektedir.

Giriş çıkışlar parmak izi okuyucularla yapılmaktadır. Düzenli günlük temizlik, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, ayeıca ikinci öğretim öğrencileri gece yemeği de sunulan yurt, lokasyon olaak işlek bir konumdadır. Bir çok önemli noktaya kısa sürede erişim ve ulaşım imkanı vermektedir. Bazıları örnek olarak aşağıda sunulmuştur.

· 

ü  ADÜ Merkez Kampüs (Araçla 5 dk.)

ü  Aydın Devlet Hastanesi (Araçla 7 dk.)

ü  Aydın Otobüs Terminali (Araçla 13 dk.

ü  Aydın Tren Garı (Yürüyerek 7 dk.)

ü  Aydın Atatürk Kent Meydanı (Yürüyerek 7 dk.)

ü  Adnan Menderes Bulvarı (Yürüyerek 7 dk.)

ü  Forum Aydın AVM (Yürüyerek 5 dk.)

ü  Kipa AVM (Yürüyerek 8 dk.)

·

 

 

 

 

·

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir