Özel Akademi 1 Kız Öğrenci Yurdu

aydin-akademi-kiz-yurdu-2

Samsun ilinin Alaçam ilçesinde faaliyet göstermektedir. Samsun Alaçam denilince ilk akla gelen yurtlar arasında Özel Akademi 1 Kız Öğrenci Yurdu gelir ve yurtlar arasında önemli bir yer tutmaktadır. Konum itibari ile üniversitelere kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır.

Özel Akademi 1 Kız Öğrenci Yurdu
Özel Akademi 1 Kız Öğrenci Yurdu

Özel Akademi 1 Kız Öğrenci Yurdu

270 yatak kapasitesi bulunan Özel Akademi 1 Kız Öğrenci Yurdu öğrencilerine 1 kişilik , 2 kişilik ve 3 kişilik oda seçenekleri sunmaktadır. Odalarında ortopedik bazalı yataklar, 24 saat sıcak su, mini buzdolabı, kişisel elbise dolapları ,çamaşır masaları, oda içinde banyo – tuvalet, kitaplık, televizyon, sınırsız wifi imkanı bulunmaktadır. Yurt, 24 saat sorumlu çalışanları ve temizlik personelleri ile hizmet vermektedir.

Özel Akademi 1 Kız Öğrenci Yurdu Fiyatı
Özel Akademi 1 Kız Öğrenci Yurdu Fiyatı

Merkezi ısınma sistemi ile ısıtılan yurtta öğrencilerin konforu ve rahatlığı öncelik olarak belirlenmiştir. Öğrencilerinin güvenliği için yurt, 24 saat güvenlik personeliyle korunmakta , bina içi ve bina dışı olacak şekilde 7/24 güvenlik kamera sistemleriyle izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Özel Akademi 1 Kız Öğrenci Yurdu ısı ve ses yalıtımı yapılmış ve her türlü gürültüye ve hava şartlarına karşı önlem alınmıştır. Günlük 2 öğün yemek hizmeti vermektedir. Yemek problemlerine çözüm sağlamak adına örgün ve ikinci öğretim öğrencilerinin giriş çıkış saatlerine uygun olacak şekilde yemek imkanı sağlamaktadır. Yurtta öğrencilerin kendilerine vakit ayırabilmeleri, kafa dağıtabilecekleri , arkadaşlarıyla sohbet edebilecekleri dinlenme odaları ve teras mevcuttur. Öğrenciler diledikleri takdirde bilgisayar odası, hobi ve oyun odası, kütüphane, etüt odası, tv odasından da faydalanabilirler. Yurdun en büyük amacı öğrencileri evlerinde gibi hissettirerek onlara güven ve huzur duygusunu aşılamaktır.

Özel Akademi 1 Kız Öğrenci Yurdu Ulaşım
Özel Akademi 1 Kız Öğrenci Yurdu Ulaşım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir