Onur Erkek Ogrenci Yurdu

Onur Erkek Ogrenci Yurdu

Konum itibari ile Isparta ili, Merkez ilçesinde faaliyetini devam ettiren Onur Erkek Öğrenci Yurdu öğrencilerine geniş imkanlar sunmaktadır. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı , çağdaş bir yurttur ve yurdun en büyük amacı, zorlu eğitim öğretim dönemi süresince öğrencilerin ve velilerin hayatlarını kolaylaştırarak istek ve beklentilerini karşılamak ve sorunlarına beraber çözüm arayarak öğrenci odaklı bir çizgide hareket etmektir. Merkezde bulunan yurttan diğer bölgelere ulaşım çok kolaydır yürüme mesafesinde veya tek vasıta ile gidilebilecek uzaklıkta yer almaktadır. Yurt öğrencilerine toplamda 56 yatak kapasitesiyle sakin ve huzurlu bir hizmet sunar.

Onur Erkek Ogrenci Yurdu
Onur Erkek Ogrenci Yurdu

Onur Erkek Ogrenci Yurdu

Yurt binasında ısı ve ses yalıtımı yapılmış olmakla beraber depreme uygun olarak inşa edilmiştir. Yurdun odalarında tv ve uydu yayını, sınırsız internet bağlantısı, 24 saat sıcak su, duş ve wc, çalışma masası  ve ortopedik bazalı yataklar bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilerin dinlenmeleri veya arkadaşlarıyla sohbet edebilmeleri için dinlenme odaları , araştırmalarını sessiz ve sakin bir ortamda yapabilmeleri için bilgisayar odaları mevcuttur.

Onur Erkek Ogrenci Yurdu nerede
Onur Erkek Ogrenci Yurdu nerede

 

Odalar her gün temizlenmekte ve havalandırılmaktadır. Öğrencilere sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olmak üzere 2 öğün yemek imkanı verilmektedir. Yurt idarecileri öğrencilerin güvenliğini ve huzurunu sağlamayı kendine ilke edinmiştir ve bunun sonucunda yurdun içi ve dışı 24 saat kameralarla izlenmekte güvenlik personelleri tarafından takip edilmektedir. Ayrıca öğrencilerin izin durumları da düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Onur Erkek Ogrenci Yurdu nasıl gidilir
Onur Erkek Ogrenci Yurdu nasıl gidilir

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir