Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu

Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu

Çankaya, Ankara

Başkentimiz Ankara’nın en nezih bölgelerinden olan Çankaya’da 1996’dan bu güne kadar hizmet vermiş olan Ömer Derin Erkek yurdumuz Milli Eğitim Bakanlığı’nın denetim ve yönetmeliklerine uygun olarak yükseköğrenim öğrencilerine rahat ve huzurlu bir barınma ortamı sağlamaktadır. Yurdumuz öğrencilerine en iyi hizmeti vermekte olup bünyemizde bir (1) müdür, iki (2) müdür yardımcısı, rehberlik danışmanları ve diğer çalışanlarımız vardır. Değerli kadromuzla beraber öğrencilerimize samimi bir yurt ortamı yaratmak için elimizden geleni yapacağız.

Yurdumuzun bulunduğu konum öğrencilerimiz için Ankara’nın en ideal yeridir. Erkek öğrenci yurdumuz Ankara’nın üniversiteler bölgesi olarak bilinen bir bölgesinde bulunmaktadır ve Hacettepe Tıp Fakültesi, Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi, Ankara Dil Tarih Coğrafya fakülteleri ve daha birçok fakülte – üniversite yurdumuza sadece yürüme mesafesindedir. Aslına bakarsanız yurdumuz Ankara’mızın bütün üniversitelerine gelişmiş ulaşım altyapısı sayesinde oldukça yakındır. Daha bitmedi, öğrencilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri her şey yurdumuzun bulunduğu bölgede mevcuttur. Sanat galerileri, müzeler, kafe ve restoranlar, resmi daireler, bankalar, toplu taşımaya ait duraklar ve daha fazlası bulunmaktadır.

Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu
Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek öğrenci yurdumuzun özelliklerine gelecek olursak. Yurdumuzun yüz (100) yatak kapasitesi vardır. Yurdumuzun binası yeni bir yapı olup oldukça konforlu bir şekilde döşenmiştir odalarımız. Odalarımızda gelende iki (2) ile dört (4) arasında öğrenci kalmaktadır. Her odamızda standart olarak bulunan eşyalar şunlardır; Ortopedik yatak, çalışma masası, Dolap, komidin,  odaya özel duş ve tuvalet, televizyon. Tüm bunlara ek olarak yurdumuz öğrencilerin daha sıkı bağ kurabileceği bir hale getirmek içi bünyemize Lig TV, Hobi ve Oyun Odası,  Kafeterya, Spor salonu gibi kısımları kattık. Sizleri de aramızda görmek dileğiyle…

Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu
Ömer Derin Erkek Öğrenci Yurdu

Yurdumun Özellikleri ve Sağladığımız Bazı Hizmetler

Mutfak

Açık büfe kahvaltı

Öğle yemeği

Akşam yemeği

Çamaşır ve Ütü Odası

Etüt Odası

Spor Salonu

Asansör

Hobi ve Oyun Odası

Kafeterya

Sınırsız İnternet

TV ve Uydu Yayını

24 Saat Güvenlik

Akşam Yemeği

Lig TV

Günlük Temizlik

Kamera Sistemi

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir