Of Saral Apart

Of Saral Apart

Trabzon‘un Of ilçesinde bulunan Of Saral Apart yurdu adını geniş kitlelere duyurmayı başarmaktadır. Misafir ettiği öğrencilerin memnuniyetlerini her şeyden üstün tutmaktadırlar. Deniz kenarında manzaralı bir ortamda iç açıcı ferahlığı ile herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Of Saral Apart
Of Saral Apart

Of Saral Apart

Of Saral Apart şehrin merkezinde bulunur. Konforlu aparatımız asansörlüdür. Çamaşır ve ütü odası sayesinde kıyafet sorunu çekmeyecek kafetaryalarında dilediğiniz gibi eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. Of Saral Apartı her odasına özel duş ve tuvalet dizayn etmiştir. Kesintisiz ve sınırsız inter sayesinde sizlere kaliteli bir eğitim hizmeti sunar. Boş vakitlerinizde eğlenebileceğiniz TV ve uydu yayını mevcuttur. Odaların balkonları ise pozitif enerji enjekte etmektedir. Bütün odalarımızda kişisel dolap, mini buzdolabı ve çalışma masalarımız bulunmaktadır.   Kişisel olmalarının en büyük avantajı istediğiniz anda kullanmanız olacaktır.

Of Saral Apart Fiyat
Of Saral Apart Fiyat

Trabzon’un Of ilçesinde bulunan Of Saral Apart 7/24 iç ve dış güvenlik kameraları ile ezlenmektedir. Hiçbir şekilde güvenlik önlemleri aksatılmaz. Sizlere daha konforlu bir eğitim konaklaması sağlayabilmek adına haftalık temizlik avantajı sunulmaktadır. Bu sayede tıpkı annelerinizin odanızı topladığı andaki atmosferi solumuş olacaksınız.  Apartımızda yine konforlu birer mutfak bulunmaktadır. Mutfak sayesinde dilediğiniz yemekleri yapabilir ve dilediğiniz kadar vakit harcayabilirsiniz. İsterseniz kıymetli ev arkadaşlarınız ile birer program hazırlayıp kendi yörenize ait lezzetleri deneyebilir ve sunabilirsiniz.  Hem bütçenize uygun hemde de aklınıza yatkın bir yurt arıyorsanız hiç düşünmeden sizleri beklemekte olduğumuzu unutmayınız.

Of Saral Apart Ulaşım
Of Saral Apart Ulaşım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir