Nova Kız-Erkek Apart Öğrenci Yurdu

Nova Kız - Erkek Apart Öğrenci Yurdu ulaşım

Nova Kız-Erkek Apart Öğrenci Yurdu, TRABZON’UN EN GÜZEL İLÇELERINDEN BIRI OLAN MERKEZ ILÇESINDE OLUP MANZARA BAKIMINDAN EN ZENGIN KONUMLARDAN BIRINE SAHIP OLAN LÜKS BIR ÖĞRENCI YURDUDUR.

Nova Kız - Erkek Apart Öğrenci Yurdu
Nova Kız – Erkek Apart Öğrenci Yurdu

Nova Kız-Erkek Apart Öğrenci Yurdu

Bu öğrenci yurdu kız ve erkek öğrencilere kurulduğu yıl olan 2010 yılından bu yana bulunduğu konum sayesinde ulaşım konusunda rahat, lüks ve donanımlı bir yaşam alanıyla öğrencileri memnun edecek imkanlar sağlamaktadır.  Nova Kız – Erkek Apart  Öğrenci Yurdu’nda tek ve çift kişilik kullanıma  ve ev ortamını aratmayacak niteliklere sahip odalar bulunmaktadır. Nova  öğrenci yurdunda her oda eşyalı olup, ihtiyaç duyulan tüm eşyalarla donanımlıdır. Yirmi dört saat aktif kamera sistemiyle ve yurda ait  özel  güvenlikle öğrencilere kendilerini güvende hissettirecek konaklama hizmeti sağlamaktadır.

Nova Kız - Erkek Apart Öğrenci Yurdu fiyatı
Nova Kız – Erkek Apart Öğrenci Yurdu fiyatı

Nova Kız – Erkek Apart Öğrenci Yurdu son derece lüks ve şık dizayn edilmiş  odalara sahiptir. Öğrencilerin kesintisiz ve sınırsız  kullanabileceği  ücretsiz, kablosuz internet mevcuttur. Her dairede, dairenin kendisine özel duş-WC  bulunmaktadır. Bu hizmetlere ek olarak her dairede, dairenin  mevcut olan kişi kapasitesine göre, çalışma masaları, kişisel dolap, TV ve uydu yayınları bulunmaktadır.  Odaların dışında, tüm öğrencilerin  kullanımına açık olarak çamaşır ve ütü odası hizmeti ve katlar arası kolay ulaşım sağlamak amacıyla yapılmış asansör hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetlere ek olarak öğrencilerin rahat ve konforlu konaklayabilmesi adına kombi, doğalgaz sistemiyle kışın soğuk havalarda sıcak bir ortam imkanı sağlanmaktadır.

Nova Kız - Erkek Apart Öğrenci Yurdu ulaşım
Nova Kız – Erkek Apart Öğrenci Yurdu ulaşım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir