Mutlu Kız Yurdu

sakarya-mutlu-kiz-yurdu

Mutlu Kız Yurdu Sakarya ili , Serdivan ilçesinde şehir merkezine yakın bir konumda 2009 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Mutlu Kız Yurdu öğrencilerin zorlu eğitim hayatlarını siz değerli öğrencilerimize kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Mutlu Kız Yurdu
Mutlu Kız Yurdu

Mutlu Kız Yurdu

Bölgede her daim adından söz ettiren yurt öğrencilerinin istek ve beklentileri göz öne alınarak her ihtiyaç en ince ayrıntısına kadar düşünülecek şekilde dekore edilmiştir. Temizlik ve hijyen koşullarına dikkat edilen yurt içerisinde öğrenciler istedikleri zaman çamaşırhane ve ütü hizmetlerinden faydalanabilmektedir. Odaların ve katların temizliği her gün yapılmaktadır.

Mutlu Kız Yurdu Fiyatı
Mutlu Kız Yurdu Fiyatı

Profesyonel kadrosu , anlayışlı ve çözüm odaklı bir yönetim ile her daim öğrencilerin sorunları , istek ve beklentileri ön planda tutulmaktadır. 50 yatak kapasitesine sahip olan yurdun 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ve 6 kişilik oda seçenekleri mevcuttur. Odaları geniş, büyük ve ferahtır. Her odasında kişisel dolap , çalışma masası , duş ve wc , 24 saat sıcak su ,sınırsız internet bağlantısı bulunmaktadır. Mutlu Kız Yurdunda öğrencilerin güvenliği ön planda tutulmuştur. Yurt 7/24 Güvenlik kamerasıyla izlenmektedir. Modern, anlayışlı ve güler yüzlü personeller, öğrencilerin memnuniyetini sağlayabilmek için profesyonelce çalışmaktadır. Yurt yönetimi de sunduğu hizmetlerde, Atatürk ilke inkılaplarına bağlı, çağdaş ve demokratik bir yönetim anlayışıyla hareket etmektedirler. Bina olası doğal afetlere karşı depremyönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş olup siz değerli öğrencilerimizin sıcak, sessiz ve huzurlu bir ortamda ders çalışabilmeleri için her türlü ısı ve ses yalıtımı yapılmıştır.

Mutlu Kız Yurdu Odaları
Mutlu Kız Yurdu Odaları

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir