Mesrure Pansiyonu

Mesrure Pansiyonu Ulaşım

Aydın ili, Nazilli ilçesinde hizmet vermekte olan Mesrure Pansiyonu,Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi kampüsüne araçla yaklaşık 20 dakika, Nazilli Meslek Yüksekokulu’na ise araçlar yaklaşık 10 dakika sürüş mesafesindedir. Cadde üzerinde konuşlandırılmış olan öğrenci yurdunun hemen önünden toplu taşıma araçları geçmektedir. Merkezi konumu sebebiyle ilçede bulunan banka, atm, hastane, eczane, market, kafe, restoran vb. mekanlara da kolay ulaşım ve erişim imkanı sunmaktadır.

Mesrure Pansiyonu
Mesrure Pansiyonu

Mesrure Pansiyonu

Toplam 74 yatak kapasitesine sahip olan Mesrure Pansiyonu, tüm odalarında sınırsız kablosuz internet, duşakabinli banyo ve WC, 24 saat sıcak su, çalışma masası, eşya ve kıyafet için yeterli miktarda ve büyüklükte dolap, oda telefonu, mini buzdolabı, TV ve uydu yayınını standart hizmet olarak sunmaktadır. Ortak yaşam alanlarında ise etüt odası, çamaşır ve ütü odası, dinlenme ve tv odası, spor salonu, mutfak bulunmaktadır. Bunlara ilave olarak, sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinden oluşan günlük 2 öğün yemek çıkmaktadır.

Mesrure Pansiyonu Ulaşım
Mesrure Pansiyonu Ulaşım

24 saat kapalı devre kamera sistemi ile takip edilen öğrenci yurdunda güvenlik personeli de bulunmaktadır. Ortak yaşam alanlarında ise etüt odası, çamaşır ve ütü odası, tv odası, hobi ve oyun odası, mutfak bulunmaktadır. Merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılmakta olan öğrenci yurdu, hatfalık ve günlük düzenli temizlik hizmeti de vermektedir. Isı ve ses yalıtımını sağlamak amaçlı tüm camlara ısı cam, zeminlere laminat parke uygulanmıştır.

Mesrure Pansiyonu Fiyat
Mesrure Pansiyonu Fiyat

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir