Merter Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu

MERTER YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Merter Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu, Milli Eğitim Bakanlığı öğrenci yurtları denetim koşullarına uygun, kurumsal bir özel yurttur. Bununla birlikte ders çalışmaya uygun ortam, güvenlik, ulaşım, iletişim, temizlik ve sosyalleşme olanakları gibi hususlarda bugüne değin ailelerin ve öğrencilerin öncelikli tercih sebebi olmuştur. 

MERTER YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU
MERTER YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

MERTER YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Şimdi kız öğrenci yurdu olan, Merter Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu’nu gelin hep birlikte detaylı bir şekilde inceleyelim:

Merter Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu;

  • İstanbul ili, Merter ilçesinde,  E-5 otoyoluna 100 metre mesafede bulunup; metro, metrobüs ve tramvay ağına yakın merkezi bir konumda bulunmaktadır.
MERTER YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU  İLETİŞİM
MERTER YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU İLETİŞİM
  • 1 ve 2 kişilik odalarıyla, öğrencilere rahat edebilecekleri ortamı sağlamaktadır.
  • Çalışma odaları, merkezi ısıtma, WC, asansör, mutfak, kafeterya, TV ve dinlenme odaları gibi faktörler ile kalite standartlarında hizmet vermektedir.
  • Yukarıda saydığımız temel birimlerin yanı sıra, öğrenciler için etüt odası, kişisel dolap, sınırsız Wi-fi, kantin, yemekhane, haftanın her günü ücretsiz sabah kahvaltısı, buzdolabı, çamaşır ve ütü odası gibi imkânlar da sunmaktadır.
  • Ayrıca Merter Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu’nun hiçbir siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişiği bulunmadığını belirtmekte fayda var.
  • Son olarak, yapı itibariyle Deprem ve Yangın Yönetmeliği’ne uygun inşa edilmiştir. Nitekim yurtta yangın uyarı sistemi bulunmaktadır.
MERTER YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU FİYAT
MERTER YÜKSEKÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU FİYAT

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir