MEB Ülküm Kız Öğrenci Yurdu

MEB Ülküm Kız Öğrenci Yurdu

Yıldırım, Bursa

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde bulunan MEB Ülküm Kız öğrenci yurdumuz 2014 yılından bu yana yetmiş dört (74) yatak kapasitesi ile hizmet etmektedir siz değerli öğrencilerimize. Ülküm kız öğrenci yurdumuz Ülküm Eğitim Kooperatifi’nin bir parçasıdır ve Ülküm eğitim kooperatifimizin bünyesinde Entepe Akademi, Ülküm Kadın Birliği, Ülküm Kız Yurdu, Entepe Gençlik Ve Kariyer Merkezi gibi oluşumları bulundurmaktadır.

Eğitim kooperatifimiz geçmişi yıllar öncesine uzanan son derece saygın bir kuruluştur. Hem yönetim kadromuz hem de personelimiz son derece tecrübeli, güler yüzlü, pratik kişilerden oluşmaktadır. Ülkümüz, vatanına, milletine bağlı gençlerimizin yetiştirilmesinde elimizden geldiğince yardımcı olmaktır.

Yurdumuzun bulunduğu çevre son derece sakin ve huzurlu bir ortamdır. Öğrencilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri kütüphane, Camii, Spor salonu, bankalar, toplu taşıma hatları kız öğrenci yurdumuza sadece yürüme mesafesindedir. Uludağ Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesine giden otobüsler yurdumuzun yakınlarından geçmektedir yani herhangi bir ulaşım sorunu çekmeyecektir öğrencilerimiz.

Ülküm Kız Öğrenci Yurdumuzun odaları Tek, iki (2) ve üç (3) kişiliktir. Odalarımızda Günlük kullanım için komidin, kişiye özel dolaplar, Çalışma masası ve sandalye,  7 /  24 İnternet,  oda içerisinde Banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Yurdumuz bünyesinde ders çalışma odası, yemekhane, kafeterya, mescit, televizyon odası, çamaşırhane, teras mevcuttur. Özel Hayat Hastanesi ile olan anlaşmamız ile öğrencilerimize muayenelerde % 50 İndirim yapılmaktadır. Ayrıca Acil girişlerde Ücret alınmayacaktır. Siz değerli öğrencilerimizi aramızda görmekten memnuniyet duyacağız…

Değerlerimiz

* Kültürümüze sahip çıkarız

* Devletimize ve milletimize bağlıyız

* Milli ve manevi değerlere saygılıyız

* Yardımlaşma ve dayanışma içerisindeyiz

Yurdumuzun Özellikleri ve Sağladığımız Bazı Hizmetler

Sabah Kahvaltısı

Akşam Yemeği

Mutfak

Asansör

Kafeterya

Etüt Odası

Duş ve WC

Mini Buzdolabı

Sınırsız İnternet

Kişisel Dolap

TV ve Uydu Yayını

Çalışma Masası

Günlük Temizlik

24 Saat Güvenlik

Kamera Sistemi

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir