Mavera Kız Öğrenci Yurdu

Mavera kız öğrenci yurdu Tokat ; konum itibariyle size çok büyük avantaj sağlıyor. Hastanelere, bankalara, eczanelere, otobüs ve diğer vasıta duraklarına ve sosyal tesislere yürüme mesafesinde harika bir konumda. Sadece kampüse tek araçla kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mavera kız öğrenci yurdu olarak peşin ödemelerde indirim, diğer ödemelerde sizin bütçenize göre ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Yemek dahil çok uygun fiyatlar sizleri bekliyor.

mavera-kiz-ogrenci-yurdu

Mavera Kız Öğrenci Yurdu’nda Sosyalleşme

Mavera kız öğrenci yurdunda sosyalleşme ve gelişim için alanında uzman kişilerce siz kıymetli misafirlerimize haftalık konferanslar veriyor ufkunuzu açıyoruz. Kafeterya ve dinlenme salonlarımızda satranç, hokey, langırt, masa tenisi vb oyunlar oynayabilirsiniz. Günün belirli saatlerinde en güzel sinema filmlerini izleyebilirsiniz. Şehir içi veya şehir dışı geziler, piknikler, özel gün kutlama ve eğlenceler sizlerin deşarj olmasını sağlayacak.

Mavera kız öğrenci yurdunda ücretsiz sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde enfes lezzetler sizleri bekliyor. İkinci öğretim içinde sıcak servis, kaliteli hizmet.

mavera-kiz-ogrenci-yurdu

Mavera Kız Öğrenci Yurdu’nda Konfor

Mavera kız öğrenci yurdunda wireless ücretsiz internet hizmeti verilmektedir. her ihtiyacınıza hitap eden ortak kullanım alanları ile lüksün ve konforun tadını çıkarın. Günlük olarak ortak kullanım alanlarının temizliği ve periyodik olarak oda temizliği titizlikle yapılmaktadır. Çamaşır yıkama, kurutma ve ütü hizmetimiz vardır.

Mavera kız öğrenci yurdu olarak köklü geçmişimiz ve tecrübemizle, bu yola yarınımızın teminatı olan genç nesillere milli ve manevi değerlerini aşılayan vatanına ve milletine bağlı iyi bireyler yetişmesine katkıda bulunmak için sektörde durmadan ve yılmadan çalışan bir kuruluş olarak işimizi en iyi şekilde yapmanın gururu içerisindeyiz. Mavera kız öğrenci yurdu; güvenin, huzurun ve konforun adresi…

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir