M.E.B Sahil Kız Öğrenci Yurdu

M.E.B Sahil Kız Öğrenci Yurdu nerede

M.E.B Sahil Kız Öğrenci Yurdu Giresun ili , Bulancak İlçesinde Karadeniz sahil yolu üzerinde yer almaktadır. Konum itibariyle önemli bir bölgeye inşa edilmiştir. Kampüslere servisler ile ulaşım sağlanmakta, aynı zamanda öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sosyal alanlara da yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ferah ve deniz manzaralı odaları ile öğrencilere huzurlu bir ortam sağlar. Yurt tamamen öğrenci beklentilerini karşılamaya yönelik dizayn edilmiştir.

Bina içerisinde sosyal aktiviteleri karşılamaya yönelik mekanlar, çeşitli araştırmalar için bilgisayarlı çalışma odaları, öğrencilerin dinlenebilmeleri için LCD ekranların bulunduğu dinlenme odaları , teras, bahçe ve etüt odaları bulunmaktadır.

M.E.B Sahil Kız Öğrenci Yurdu
M.E.B Sahil Kız Öğrenci Yurdu

M.E.B Sahil Kız Öğrenci Yurdu

Öğrencilere Sabah kahvaltısı ve Akşam yemeği olmak üzere 2 öğün yemek imkanı verir. Ayrıca kafeterya ve kantinler de her daim öğrencilerin kullanımına açıktır. 150 yatak kapasitesi bulunan yurtta  öğrencilere 3 kişilik , 4 kişilik ve 5 kişilik lüks oda seçenekleri sunulmaktadır . Odalarda 24 saat sıcak su , çalışma masası , kişisel dolap , duş ve wc imkanları bulunmaktadır.

Ayrıca yurtta günlük temizlik hizmeti , çamaşırhane ve ütü hizmeti de öğrencilerin ihtiyacını karşılamaktadır. Yurtta gün öğrencilerin 07.00 ile 09.00 arasında kahvaltı yapmaları ile başlar ve kahvaltılarını bitiren öğrenciler okullarına gitmek üzere yurttan çıkış yaparken temizlik ekibi de çalışmalarına başlar. Dersi olmayan öğrencilerde diledikleri takdirde televizyon izleyebilir veya yurdun çeşitli imkanlarından faydalanabilir.

M.E.B Sahil Kız Öğrenci Yurdu nerede
M.E.B Sahil Kız Öğrenci Yurdu nerede

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir