Karaman Şelale Erkek Yurdu

Karaman Şelale Erkek Yurdu

Karaman Şelale Erkek Yurdu Karamanoğlu Mehmet Bey üniversitesine yakın bir noktada Ayrancıda siz değerli gençlere tecrübeli, deneyimli kadromuzla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Karaman Şelale Erkek Yurdu
Karaman Şelale Erkek Yurdu

Karaman Şelale Erkek Yurdu

Erkek öğrenci yurdumuz 96 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Odalarımızın her biri altı kişilik hazırlanmıştır. Yurdumuz 2 bölüm halinde olup her bölümde yeterle sayıda lavabo ve banyo bulunmkatadır.Odalarımızın hepsinde her öğrenci için özel çalışma masası, kıyafetlerinizi koyabileceğiniz özel tasarlanmış eşya dolabı ve baza bulunmaktadır. Öğrencilerimizin dengeli ve düzenli beslenmeleri için günde 3 öğün yemek servisimiz olup yemekler bol ve lezzetlidir.150 kişilik dev kapasiteli yemek salonumuz vardır. Öğrenci yurdumuzda en verimli şekilde derslerinizi, çalışmalarınızı yapabileceğiniz sessiz, sakin beş etüt odası mevcuttur. Araştırmalarınız, ödevlerinizi ve kitap okuyabileceğiniz kütüphanemiz mevcuttur. Biraz ara vererek dinleneceğiniz kafanızı dayatacağınız kantin ve lokal bulunmakla birlikte temiz hava alıp, sohbet muhabbet edeceğiniz çardaklarımızda mevcuttur.

Karaman Şelale Erkek Yurdu
Karaman Şelale Erkek Yurdu fiyatı

Elbette ki siz değerli yarınlarımız bizim emanetimizdesiniz ve bu yüzden erkek öğrenci yurdumuzun her yeri 7/24 sürekli bina içi ve dışı olmak üzere güvenlik kameralarıyla kontrol altındadır. Oluşabilecek herhangi bir sorunun minimuma indiriyoruz. Erkek öğrenci yurdumuzun en üst katında 700 kişilik kapasitede konferans ve çok amaçlı salonumuz bulunmaktadır. Ulaşım konusunda ise üniversiteye 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Şehir merkezine dolmuşla 7-8 dakika, otobüsle 5 dakika ve yürüyerek 25-30 dakika uzaklıktadır. Siz gelecek aydınlıklarımızı konaklamaktan mutluluk duyarız

Karaman Şelale Erkek Yurdu ulaşım
Karaman Şelale Erkek Yurdu ulaşım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir