Huzur Kampüs Kız Öğrenci Yurdu

Huzur Kampüs Kız Öğrenci Yurdu Ulaşım

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde bulunan Huzur Kampüs Kız Öğrenci Yurdu üniversiteyi yeni kazanan kız çocuklarımız için mükemmel nitelikte bir yurt olma özelliğindedir. Yetişkin hayatına geçişin önemli adımlarından biri olan üniversite yıllarınızın unutulmaz güzellikte olması için sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Huzur Kampüs Kız Öğrenci Yurdu
Huzur Kampüs Kız Öğrenci Yurdu

Huzur Kampüs Kız Öğrenci Yurdu

Huzur Kampüs Kız Öğrenci Yurdu’nun tüm daireleri ferah ve hijyenik olmasıyla birlikte odalar maksimum güneş ışığının barınabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. 150 tane ortopedik yatak (anti alerjik), nevresim, yastık, halı vb. gibi günlük kullanılan malzemeler yurt yönetimi tarafından sağlanmaktadır. Her odamızda çalışma masası, televizyon, odaya özel banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Yurdumuzun tamamı doğal gaz ile ısıtılmaktadır. Yurdumuzda bulunan çeşitli ortak kullanım alanlarımız ile öğrencilerimizin sosyalleşmesine ve ders başarılarını arttırmaya çalışıyoruz.

Huzur Kampüs Kız Öğrenci Yurdu Ulaşım
Huzur Kampüs Kız Öğrenci Yurdu Ulaşım

Yurdumuzda kitap bakımından zengin bir kütüphane, öğrencilerimizin ders çalışabileceği etüt alanları, diğer yurt öğrencileri ile tanışıp sosyalleşebilecekleri misafirhane, kafeterya, TV izleme odası ve Eğlence ve Oyun odası mevcuttur. Kıyafetlerinizi gönül rahatlığı ile temizleyebileceğiniz çamaşır yıkama ve kurutma hizmetimiz de mevcuttur. Ayrıca siz değerli öğrencilerimizin de sağlıklı bir yaşam sürmeye devam etmeleri için yurdumuzda Fitness Salonu ve Pilates Salonu ile hizmet verilmektedir. Büyük bir restoran ve çeşit bakımından zengin olan besinlerin yapıldığı bir yemekhane de hizmetlerimiz arasındadır.  Bunun yanı sıra yurtta kalan her öğrencinin 7 gün 24 saat Kesintisiz Fiber İnternet olanağından da yararlanabileceğini söylemek isterim.

Huzur Kampüs Kız Öğrenci Yurdu Odaları
Huzur Kampüs Kız Öğrenci Yurdu Odaları

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir