Giresun Özel Elit Erkek Öğrenci Yurdu

giresun özel elit erkek öğrenci yurdu

Giresun İli , Bulancak ilçesinde faaliyet gösteren Giresun Özel Elit Erkek Öğrenci Yurdu öğrencilerin zorlu eğitim hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Öğrencilerine bol çeşitleriyle sabah kahvaltısı sunmaktadır. Hijyene önem veren yurtta her gün odaların ve katların temizliği yapılmakta, çamaşırhane ve ütü odası öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır. Profesyonel kadrosu , anlayışlı ve çözüm odaklı bir yönetim ile her daim öğrencilerin sorunları , istek ve beklentileri ön planda tutulmaktadır.

Giresun Özel Elit Erkek Öğrenci Yurdu
Giresun Özel Elit Erkek Öğrenci Yurdu

100 yatak kapasitesine sahip olan yurdun 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ve 6 kişilik oda seçenekleri mevcuttur. Odaları deniz manzaralı ve ferahtır. Her odasında mini buzdolabı , kişisel dolap , çalışma masası , duş ve wc , 24 saat sıcak su ,sınırsız internet bağlantısı bulunmaktadır.

Giresun Özel Elit Erkek Öğrenci Yurdu

Giresun Özel Elit Erkek Öğrenci Yurdu, ulaşım açısından çok avantajlı bir bölgede yer almaktadır. Giresun Üniversitesi Kadir Karabaş Meslek Yüksekokuluna 10 dakika yürüme mesafesinde, Sağlık Meslek Yüksekokuluna 12 dakika yürüme mesafesinde , Giresun üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesine servis ile 10 dakika mesafede yer almaktadır. Öğrencilerin güvenliği ön planda tutularak giriş çıkışlarda şifreli ve kartlı geçiş sağlanmaktadır. Yurdun içi ve dışı 7/24 Güvenlik kamerasıyla izlenmekte aynı zamanda güvenlik personelleri de bulunmaktadır. Giresun Özel Elit Erkek Öğrenci Yurdu öğrencilerin olduğu kadar velilerin rahatına da önem vererek veliler içinde konaklama odaları bulundurmaktadır.

 

giresun özel elit erkek öğrenci yurdu
giresun özel elit erkek öğrenci yurdu

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir