Gelendost Gözde Otel

Gelendost Gözde Otel

Gelendost Gözde Otel Isparta ili , Gelendost ilçesinde kurulmuş ve adından söz ettiren bir yurt olması yönüyle ön planladır. Toplamda 70 yatak kapasitesiyle faaliyetine devam eden Gelendost Gözde Otel , kurulduğu günden bu yana öğrenciler öğrencilerin huzurunu rahatlığını ön planda tutmuştur. Depreme dayanıklı yapılmış olan yurt binasının ısı ve ses yalıtımı da yaptırılmıştır.

Gelendost Gözde Otel

Gelendost Gözde Otel

Gelendost Gözde Otel konumu itibariyle bankalara , PTT binasına , marketlere ve dolmuşlara yürüme mesafesindedir. Yurtta açık büfe sabah kahvaltısı ve zengin çeşitleriyle akşam yemeği olmak üzere 2 ögün yemek imkanı bulunmaktadır. Odalarında standart olarak mini buzdolabı , ortopedik yatak , çalışma masası , kitaplık , sınırsız internet bağlantısı,  24 saat sıcak su , duş ve wc bulunmaktadır. Yurt idarecileri ögrencilerinin güvenliğine hijyenine ve sağlığına çok önem verir bu amaçla kendilerine çeşitli görevler edinmişlerdir .

Gelendost Gözde Otel nerede
Gelendost Gözde Otel nerede

Yurdun içi ve dışı 7/24 kameralarla izlenip kayıt altına alınarak 24 saat güvenlik personelini hazır bulundurmaktadır. Öğrenciler ihtiyaç duyguydu her an revire gidebilir sağlık hizmetlerinden faydalanabilirler. Temizlik faaliyetleri ise her gün yapılmaktadır. Çamaşırhane ve ütü odası gibi hizmetlerden ise öğrenciler 7/24 faydalanabilirler. Gelendost Gözde Otel öğrencilerin konforunu düşünerek otel konseptinde tasarlanmış ve öğrencilerin her ihtiyacına hizmet etmektedir . Öğrencilerin yurt hakkında herşeyi öğrenebilecekleri , 7/24 bilgi alabilecekleri, görüş ve önerilerde bulunacakları güler yüzlü danışman kadrosuyla tercih edilen bir yurttur.

Gelendost Gözde Otel ulaşım
Gelendost Gözde Otel ulaşım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir