Fera Life Suit Apart

Fera Life Suit Apart

Karadeniz’in en güzel yeri olan Trabzon’da tüm barınma ihtiyaçlarınıza muazzam güzellikler üzerinden çözüm bulacağınız Feda Life Suit Apart ile öğrencilik hayatınız boyunca muhteşem bir yurt deneyimine sahip olacaksınız. Öğrenci yurtları kategorisinde bölgenin en iyi hizmetini veren öğrenci yurdu ile sadece ders odaklı bir öğrenim hayatı yaşayabileceksiniz. 2+1 geniş, ferah daireler ile lüks bir ortamda öğrenim hayatı yaşamak sizleri mutlu edecektir.

Öğrencilerimizin yanı sıra Trabzon’a gelen tüm misafirlerimizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımız tesis eşsiz doğa ve deniz manzarası ile ruhunuza iyi gelecek. Türkiye genelinde güvenilir ve çağdaş yurtlar arasında yer alan öğrenci yurdu olarak senelerdir mezun ettiğimiz öğrencilerimizi referans olarak gösterebiliriz.

Fera Life Suit Apart
Fera Life Suit Apart

Fera Life Suit Apart Ayrıntılar

Dairelerde bulunan geniş oturma salonu ile eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz mekânı sağlamış bulunmaktayız. Yatak odaları konforunuz için ergonomik eşyaları ile döşenmiş olup tüm yataklar ortopedik olarak sizlerin sağlıklı uykusu için hizmetinize hazırdır. Her dairede kullanıma hazır mutfak ile sağlıklı ve dengeli beslenme tutumlarınızdan vazgeçmeden öğünlerinizi rahatlıkla hazırlayabileceksiniz. Öğrenci yurdumuz Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne 300 metre uzaklıkta olup, Trabzon Merkeze 1,5 kilometrelik uzaklıktadır. Ulaşımlarında hava yolunu tercih edecekleri için öğrenci yurdumuzun havaalanına uzaklığının sadece 1,2 kilometre olduğunu belirtelim. 24 saat resepsiyon hizmetinin sunulduğu apart ta sınırsız interneti her alanda gönlünüzce kullanabilirsiniz. Ücretsiz otopark imkânı ile araçlar için otopark sorunu ile karşılaşmayacaksınız.

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir