Eray Yüksek Öğrenim Kız Yurdu

Eray Yüksek Öğrenim Kız Yurdu

Eray Yüksek Öğrenim Kız Yurdu

Afyon şehir merkezinde 5 katlı binasında 2000 yılından itibaren hizmet vermekte olan Eray Yüksek Öğrenim Kız Yurdu, deprem ve yangın yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilmiştir.

Eray Yüksek Öğrenim Kız Yurdu

Eray Yüksek Öğrenim Kız Yurdu

1, 2, 3, 4 ve 6 kişilik odalarda hizmet veren yurdun tüm odalarında 24 saat sıcak su, duş ve wc, sınırsız kablosuz internet, mini buzdolabı, tv ve uydu yayını, oda telefonu, gardrop, balkon, ortopedik yatak, baza, çalışma masası standart olarak sunulmaktadır. Merkezi ısıtma sistemi ile hizmet veren öğrenci yurdunun, ortak kullanım alanlarında çamaşır ve ütü odası, etüt odası, hobi odası, dinlenme odası, kantin, mutfak, ve spor salonu bulunmaktadır.

24 saat güvenlik hizmeti ve kapalı devre kamera sistemi mevcuttur. İlave olarak, günlük ve düzenli olarak sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde oluşan 2 öğün yemek, artı temizlik hizmeti verilmektedir. Yönetmelikler gereği asansör, yangın merdiveni, acil çıkış kapıları, yangın alarm sistemi, duman dedektörleri ve özel aydınlatma sistemi de sahip olunan standartlar arasındadır.

Merkezi konumu sayesinde Afyon Kocatepe Üniversitesi Merkez Kampüsü’ne ve Afyon Karahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne yaklaşık 15 dakika araç sürüş mesafesindedir. Hemen önünden geçen toplu taşıma araçları ile hiç bir zorluğa katlanmadan istenilen yere ulaşılabilir. Ayrıca, market, kafe, restoran, banka, eczane, hastane, atm ve devlet kurumları gibi ihtiyaç noktalarına da yürüyerek rahatça erişilebilir.

 

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir