Engin Deniz Öğrenci Yurtları

Engin Deniz Öğrenci Yurtları

 İzmir ili, Bornova ilçesinde bulunan Engin Deniz Öğrenci Yurtları  2003 – 2004 eğitim öğretim döneminde faaliyete başlamıştır. Öğrenci odaklı düşünerek , öğrencilerin karşılaştığı her zorlukta yanlarında olan bir yurt anlayışı çerçevesinde hizmet vermektedir. Ailelerin güvenle öğrencilerini emanet edebilecekleri aile kültüründe ve aile bilincinde idari kadrosu ve işinde uzmanlaşmış personelleriyle hizmet etmektedir. Toplamda 100 yatak kapasitesi bulunan yurtta 1 kişilik ve 2 kişilik olmak üzere uygun fiyatlarda , rahat ve konforlu odalar öğrencilerin beğenisine sunulmaktadır. Yurt her daim gelişen , çağdaş bir anlayışla yönetilmektedir.

Engin Deniz Öğrenci Yurtları
Engin Deniz Öğrenci Yurtları

Engin Deniz Öğrenci Yurtları

Engin Deniz Öğrenci Yurtları öğrencilerine çeşitli imkanlar sunmaktadır. Yurtlarda öğrencilerin eğlenceli zaman geçirebilmeleri , dinlenip kafa dağıtabilmeleri için hobi ve oyun odası , etüt odası,  temizlik hizmetleri için ise çamaşır ve ütü odası bulunmaktadır. Yurt personelleri güvenliğe çok önem vermekle birlikte yurdun içi ve dışı 24 saat boyunca titizlikle izlenerek kontrol edilmektedir.

Engin Deniz Öğrenci Yurtları nerede
Engin Deniz Öğrenci Yurtları nerede

Ayrıca 24 saat güvenlik personelleri de hizmet vermektedir. Yurt öğrencilerine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olmak üzere 2 öğün yemek imkanı bulunmaktadır. Yurdun her odasında standart olarak tv ve uydu yayını , sınırsız internet bağlantısı , mini buzdolabı, kişisel dolap , çalışma masası , 24 saat sıcak su , duş ve wc hizmeti sunulmaktadır. Yurdun temizliği her gün yapılmaktadır ve odalardaki nevresimler haftalık olarak değiştirilmektedir.

Engin Deniz Öğrenci Yurtları yol tarifi
Engin Deniz Öğrenci Yurtları yol tarifi

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir