Ege Kız Öğrenci Yurdu

Ege Kız Öğrenci Yurdu yol tarifi

Bir aile işletmesi olarak faaliyetini sürdüren Ege Kız Öğrenci Yurdu, Giresun ili , Merkez ilçesinde kurulmuştur. Bulunduğu konum itibariyle güvenli ve kolay ulaşılabilir bir bölgede faaliyet göstermektedir. Ege Kız Öğrenci Yurdu öğrencilerine alışılagelmiş yurtların dışında kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak öğrencilerin ve velilerin beklentilerini karşılamaktadır.

 

Ege Kız Öğrenci Yurdu
Ege Kız Öğrenci Yurdu

Yurda ait servis bulunmaktadır ve gün boyu öğrencilerine hizmet vermektedir. Ulaşım öğrenciler için son derece kolaydır ve yurt, minübüs durağına 20 metre mesafede yer almaktadır. Ege Kız Öğrenci Yurdu her ailenin bütçesine uygun olarak tasarlanan 2 , 3 , 4 , 5 ve 6 kişilik konforlu , ferah oda seçenekleriyle dikkat çekmektedir.

Ege Kız Öğrenci Yurdu nerede
Ege Kız Öğrenci Yurdu nerede

Ege Kız Öğrenci Yurdu

186 yatak kapasitesine sahip olan yurt odalarında televizyon ve uydu yayını , ısı sistemi , 24 saat sıcak su ,duş  ve wc , sınırsız internet bağlantısı , kişisel dolap ve çalışma masası bulunmaktadır. Yurt öğrencilerine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olmak üzere 2 öğün yemek imkanı sağlamaktadır. Öğrenciler diledikleri takdirde kafeteryadan da yemeklerini temin edebilirler. Odalarda hijyen kurallarına önem verilir ve hergün temizlik yapılır. Yurt idarecileri , öğrencilerin ve çalışanlarının güvenliğine , huzuruna önem verir bu bağlamda yurdun içi ve dışı 24 saat kamerayla izlenir ve kayıt altına alınır, ilave olarak güvenlik personeli de bulundurur. Yurt öğrencilerinin her türlü ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak karşılama amacını bünyesinde barındırır.

Ege Kız Öğrenci Yurdu yol tarifi
Ege Kız Öğrenci Yurdu yol tarifi

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir