Dazkırı Yıldız Erkek Öğrenci Pansiyonu

Dazkırı Yıldız Erkek Öğrenci Pansiyonu

Dazkırı Yıldız Erkek Öğrenci Pansiyonu

Afyon Karahisar ili, Dazkırı ilçesinde bulunan Yıldız Erkek Öğrenci Pansiyonu ilçe merkezinde konuşlanmıştır. Dazkırı ilçesi, Afyon Karahisar şehir merkezine yaklaşık 140 km uzaklıktadır. İlçe, kara, demir ve hava yolu ulaşımı açısından kesişim noktasında bulunmaktadır ve bu açıdan ulaşımı çok rahattır.

Toplam 120 yatak kapasitesine sahip olan öğrenci yurdu, ilçede hizmet veren az sayıdaki yurtlar arasında en fazla yatak kapasitesine sahip olan yurttur. Tüm odalarında standart olarak 24 saat sıcak su, duş ve wc, ortopedik yatak, çalışma masası, gardrop, mini buzdolabı ve sınırsız kablosuz internet bulunmakta olan öğrenci yurdunun, ısıtması merkezi  olarak sağlanmaktadır.

İlave olarak, günlük ve haftalık düzenli temizlik hizmeti sunulmakla birlikte, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olmak üzere 7 gün boyunca 2 öğün yemek servis edilmektedir. Ortak kullanım alanlarında ise çamaşır ve ütü odası, etüt odası, mutfak bulunmaktadır. 24 saat güvenlik ve kapalı devre kamera sistemi bulunmaktadır.

İlçe merkezine çok yakın bir noktada konumlandırılmış olan Yıldız Erkek Öğrenci Pansiyonu, hastane, eczane, banka, atm, market, avm, kafe, restoran, postahane, belediye, otogar gibi mekanlara yürüyerek çok rahat erişim imkanı sunmaktadır. Afyon Kocatepe Üniversitesi Dazkırı Meslek Yüksek Okulu’na da çok yakın konumdadır. Hemen önünden geçen toplu taşıma araçlarını kullanarak ya da yayan olarak çok kısa sürede üniversiteye ulaşılabilmektedir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir