Çırnık Pansiyon

Çırnık Pansiyon nerede

Giresun İli , Tirebolu ilçesinde yer alan Çırnık Pansiyon eşsiz doğa ve deniz manzarası eşliğinde öğrencilere üniversite öğrenimleri süresince konforlu bir yaşam sürdürmeyi amaçlamaktadır. 16 yatak kapasitesi bulunan öğrenci yurdunda 2 kişilik , 3 kişilik ve 4 kişilik oda seçenekleri öğrencilerin tercihine bırakılmıştır. Yurtta 24 saat sıcak su imkanı , çamaşır makinesi , beyaz eşya , kablosuz internet bağlantılı bilgisayarlar, kişiye özel dolap , çalışma masası duş ve wc , Tv ve uydu yayını bulunmaktadır. Temizlik ve mutfak giderleri, internet elektrik ve su giderleri tamamen idareye aittir.

Çırnık Pansiyon
Çırnık Pansiyon

Çırnık Pansiyon

Konum itibari ile şehir merkezine yürüme mesafesinde Kız Meslek ve Sağlık Meslek Lisesi’ne 200 metre uzaklıkta yer almaktadır. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarda sunan, Tirebolu doğasının muhteşem güzelliklerini içinde barındıran ve pansiyon şeklinde inşa edilen öğrenci yurdunun en büyük avantajı sıcak , samimi ev konforu ve huzurunu aratmadan öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarına çözüm aramasıdır.

Çırnık Pansiyon nerede
Çırnık Pansiyon nerede

Velilerin öğrenci güvenliğinden endişe etmemeleri adına 7/24 kameralı sistemle bina içi ve dışı izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Temizliğe ve hijyene çok önem veren Çırnık Pansiyon üniversite öğrencileri için konaklama imkanı sunarken aynı zamanda tam teşekküllü bir pansiyonda eşsiz sahil manzarası ve doğa harikası plajıyla tatil yapmak isteyenlerin de beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı yapılmış olan bina depreme dayanıklı olarak inşa edilmiştir.

Çırnık Pansiyon nerede nasıl gidilir
Çırnık Pansiyon nerede nasıl gidilir

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir