Ceren Kız Öğrenci Konutları Bursa, Nilüfer

Ceren Kız Öğrenci Konutları

Bursa, Nilüfer

Ceren Kız öğrenci yurdumuz Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, öğrenci mahallesi olarak bilinen Görükle Mahallesindedir. Kız öğrenci yurdumuz 2012 yılında kapılarını açmıştır ve şu an yüzün (100) üzerinde bir öğrenci kapasitemiz vardır. Bizler öğrencilerimize ders çalışabilecekleri, kendilerine zaman ayıracakları ve sosyalleşebilecekleri bir yaşam alanı yaratma amacındayız. Her şeyden önce değerli öğrencilerimizin ailelerine olan hasretlerine gidermek, onları Ceren kız öğrenci yurdu ailesinin değerli bir üyesi yapmak istiyoruz. Kısacası, üniversiteyi yeni kazanmış ve üniversiteye devam eden öğrencilerimize, bu süreçte sürekli destek olan ailelerine kalite sunmak, huzur ve güven vermek istiyoruz.

Üniversiteyi kazanmış değerli öğrencilerimizi ve saygıdeğer ailelerini tebrik eder, yeni eğitim-öğretim yılının başarıyla geçmesini temenni ederiz. Yurdumuz bulunduğu konum itibariyle öğrencilerimiz için oldukça idealdir. Bursa Teknik Üniversitesi, Bursa Uludağ Üniversitesi ve Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu öğrencilerimiz hem toplu taşımayla hem de yurdumuz tarafından sağlanan ücretiz servis hizmetiyle yurtlarına dakikalar içerisinde ulaşacaklardır. Yurdumuza yürüme mesafesinde parklar, bahçeler, resmi kurumlar, kafe ve restoranlar, spor salonları, kütüphaneler kısacası öğrencilerimizin her ihtiyaçları mevcuttur.

Ceren Kız Öğrenci Konutları Bursa, Nilüfer
Ceren Kız Öğrenci Konutları Bursa, Nilüfer

Ceren Kız Öğrenci Yurdumuzun bünyesindeki odalarımızın tamamı tek kişiliktir. Yurdumuz daireler şeklinde bölünmüştür yurdumuz. Her dairemizde o daireye özel banyo ve tuvalet, buzdolabı, özel telefon, mutfak vardır. Odalarda ise televizyon, çalışma masası, kitaplık, ortopedik yataklar ve daha fazlası mevcuttur. Yurdumuzda, öğrencilerimizin gelişimlerini ve sosyal hayatlarını destelemek adına geziler, tiyatro gösterileri, toplantılar, seminerler ve daha birçok etkinlik düzenliyoruz. Yurdumuzda spor salonu, televizyon odası, dinlenme odası, kafeterya ve ücretsiz öğrenci servisi gibi hizmetler, özellikler bulunmaktadır.

Sağladığımız bazı Hizmetler ve Yurdumuzun Özellikleri

Güvenlik

İnternet

Sıcak Su

Temizlik Hizmeti

Bina Özellikleri

Çamaşır Odası

Deprem Raporu

Dinlenme Ve TV Odası

Etüt Odası

Isıtma (Merkezi)

Jeneratör

Kantin

Mutfak

Revir

Su Deposu

Ütü Odası

Valiz Odası

Yangın Merdiveni

Yangın Uyarı Sistemi

Yemekhane

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir