Çansa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Çansa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Merkez, Çanakkale

Çanakkale’nin Çan ilçesinde bulunan Çansa Yükseköğretim Kız Öğrenci yurdumuz hiç abartısız bölgemizin en seçkin yurdudur. Yurdumuz zamanında çok ortaklı anonim şirket olarak kurulmuştur. 2002 yılında Çansa Yurtları olarak isim değiştirdik ve Kız öğrenci yurdumuza yakın bir konumda bir de erkek öğrenci yurdu açtık.

Mavi bayraklı Kordon plajına sadece elli  (50) metre mesafede olan kız öğrenci yurdumuz aynı zamanda harika bir manzaraya sahiptir. Yeni kordon olarak bölgemizde sahile nazır birçok restoran, yürüyüş yolları, park ve bahçeler mevcuttur. Çanakkale’nin en büyük AVM’leri beş (5) dakikalık yürüme mesafesindedir.

Kısacası, bulunduğumuz bölge sanki cennetten bir köşe diyebiliriz. Yurdumuzun yakınlarında Pazar yerleri, otobüs durakları, hastane, eczane kütüphane, spor salonu mevcuttur.

Ayrıca, Şehrimizin tek üniversitesi olan Çanakkale 19 Mart Üniversitesi otobüs ile sadece beş (5) dakika uzaklıktadır.

Çansa Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Hangi İmkanlara Sahip?

Çansa Kız Öğrenci Yurdumuz yüz (100) kişilik öğrenci kapasitesine sahiptir. Çok çeşitli seçeneklerle hizmet veren Kız öğrenci yurdumuzda, tek kişilik, iki (2) kişilik, üç (3) kişilik ve dört (4) kişilik lüks odalarda kalabilirsiniz. Odalarımızın büyük çoğunluğunda özel banyo ve WC bulunur. Odaların temizliği ve düzeniyle ilgili bayan personelimiz hizmet vermektedir.

Öğrencilerimizi rahat ettirmek ve eğitim – öğretimlerini desteklemek için yurdumuzda etüt odası, kütüphane, revir ve doktor, yemekhane, deniz manzaralı geniş bir bahçe, televizyon odası gibi kısımlar yurdumuzda bulunuyor. Öğrencilerimizi bizim için ailemizden farksızdır, Türkiye’nin her yerinden gelen öğrencilerimizi sevgi ile kucaklayacağız, sizleri bekliyor olacağız. Görüşmek dileğiyle…

Yurdumuzun Olanakları;

Üniversiteye en yakın, ayrıca önündeki duraktan toplu taşıma araçları geçer.

24 Saat Güvenli

Lüks yemek salonu

Mutfak

Açık büfe kahvaltı

Akşam yemeği

Deniz manzaralı odalar

Elektrik kesintilerine karşı otomatik Jeneratör

Wireless ile sürekli internet bağlantısı

Doğalgazla ısınma ve sürekli sıcak su

Etüt odası

Kütüphane

Doktor

TV Odası

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir