Çanakkale Doğalara Kız Öğrenci Yurdu

Çanakkale Doğalara Kız Öğrenci Yurdu

Merkez, Çanakkale

Çanakkale; Merkez ilçesinde bulunan Çanakkale Doğalara Kız Öğrenci Yurdumuz geleneksel yurt anlayışının aksine en başından bu yana yurt olması planlanan, Öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarını gidermesi için inşa edilen bir binada bulunmaktadır. Kız öğrenci yurdumuz, farklı sektörlerde otuz beş (35) yıllık geçmişi olan Değirmenci Şirketinin koordinasyonu ile seçkin, güler yüzlü, deneyimli idareciler tarından yürütülmektedir.. Yurdumuz oldukça geniş ve ferah olup normal şartlarda yüz otuz (130) kişilik kapasiteye sahiptir ancak konfordan taviz vermemek adına kapasitemizi seksen dört (84) öğrenci ile sınırlandırdık. Doğalar kız öğrenci yurdu ailesi olarak hedefimiz sıcak bir aile ortamını sağlayarak bu sektörde fark yaratmaktır.  Yalnızca yurt ve konaklama hizmetinin ötesinde, geleceğimizin ta kendisi olan gençlerimizin gelişimlerine katkıda bulunmak istiyoruz.

Çanakkale Doğalara Kız Öğrenci Yurdu
Çanakkale Doğalara Kız Öğrenci Yurdu

Kız öğrenci yurdumuz bulunduğu konum itibariyle öğrencilerimiz için oldukça ideal bir yerdedir. Yurdumuza yürüme mesafesinde kütüphaneler, bankalar, spor salonu, sahil şeridi, toplu taşıma hatları ve daha fazlası mevcuttur. Çanakkale’mizin tek üniversitesi olan Çanakkale 18 Mart üniversitesi toplu taşıma ile on (10) dakikada ulaşılacak uzaklıktadır. Yurdumuzun odaları genelde bir (1), iki (2)ve en fazla üç (3) kişilik olarak düzenlenmiştir. Tüm odalar eşit standartlarda ve ev sıcaklığını aratmayacak şekilde tasarlanmış ve öğrencilerimizin rahatı için özenle hazırlanmıştır. Tüm odalarımızda standart olarak gardırop, bazalı ortopedik yatak, çalışma masası, okuma lambası, televizyon, telefon, komidin ve yatak takımı mevcuttur. Her odamızın kendisine özel banyo ve tuvalet bulundurmaktayız. Ayrıca yurdumuzun bünyesinde kafeterya, televizyon odası, etüt odası, geniş ve yemyeşil bahçemiz, teraslar mevcuttur.

Çanakkale Doğalara Kız Öğrenci Yurdu
Çanakkale Doğalara Kız Öğrenci Yurdu

Yurdumuzun Özellikleri ve Sağladığımız Bazı Hizmetler

  • Yurdun alt katında büyük bir yemek salonu mevcuttur. Açık büfe kahvaltı ile ev yemeği tadında dört çeşit akşam yemeği self-servis olup porselen tabaklarda sunulmaktadır. Hafta sonu ekstra yemek çeşitleriyle öğrencilere kaliteli yemek hizmeti verilmektedir.
  • * Öğrenciler çamaşır makineleri ve ütülerden ücretsiz faydalanmaktadır.
  • * Üniversiteye kolay ulaşım imkânı
  • * Banka, kafe, restoran, AVM vb. alanlara yürüme mesafesinde
  • * 7/24 güvenlik
  • * Odalarda doğalgazlı ısınma sistemi ve sıcak su bulunmaktadır.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir