Çamlıca Kız Öğrenci Konutları Nilüfer, Bursa

Çamlıca Kız Öğrenci Konutları

Nilüfer, Bursa

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, merkezi bir konumda bulunan Çamlıca Kız Öğrenci Konutları Nilüfer, Bursa personelimizin güler yüzlü yaklaşımını ve tecrübesini Sizin İçin modern, huzurlu bir aile ortamı ve sıcaklığıyla birleştirdik. Kız öğrenci yurdumuz toplamda iki yüz elli (250) yatak kapasitesi ile hizmet vermekte olup bölgemizin en büyük ve en çok tercih edilen yurdudur.

Çamlıca Kız Öğrenci Konutları Nilüfer, Bursa 2008 yılında, Uludağ Üniversitesine en yakın yer olan Görükle semtinde hizmete girmiştir. Kurulduğumuz günden bu yana kaliteli hizmet, öğrenci memnuniyeti, karşılıklı güven gibi konuları kendimize amaç olarak belirlemişizdir. Samimi çalışma arkadaşlarımız sayesinde yurdumuzda yabancılık çekmeyeceksiniz.

Bizler büyük bir aileyiz ve sizi de aramızda görmeyi diliyoruz…  Kız öğrenci yurdumuz bulunduğu konum itibariyle öğrencilerimize Uludağ Üniversitesi tek bir toplu taşıma aracıyla ulaşma imkânı vermektedir ama buna gerek yok çünkü yurdumuz ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Yurdumuzun çevresinde öğrencilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri kütüphane, fakülteler, bankalar gibi kurumlar bulunmaktadır.

Çamlıca Kız Öğrenci Konutları Nilüfer, Bursa

Çamlıca Kız Öğrenci Konutları Nilüfer, Bursa

Çamlıca kız öğrenci yurdumuzda yüz on sekiz (118) oda ve iki yüz on (210) yatak kapasitesi bulunmaktadır. Genel itibariyle odalarımız bir (1), iki (2) ve üç (3) kişiliktir. Odalarımızı hiçbir masraftan kaçınmadan tam da öğrencilerimizin istedikleri gibi dekore ettik. İstisnasız her odamızda Kişisel Dolap, mini Buzdolabı, TV ve Uydu Yayını, duş ve tuvalet, çalışma Masası, ortopedik yatak mevcuttur.

Kısacası bir evde olması gereken her şey yurdumuzda bulunmaktadır. Yurdumuzu sosyal anlamda daha hareketli bir yer haline getirmek ve öğrencilerimizi her anlamda desteklemek için yurdumuz bünyesinde rehberler, diyetisyen, kafeterya, oturma salonu, bahçe, etüt odası gibi hizmet ve bölümler yurdumuza dâhildir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza olabilecek in iyi imkânları sunduğumuzdan emin olabilirsiniz, sizleri de ailemize bekliyoruz…

Çamlıca Kız Öğrenci Konutları Nilüfer, Bursa

Yurdumuzun Özellikleri ve sağladığı Bazı Hizmetler

Asansör

Çamaşır ve Ütü Odası

Etüt Odası

Kişisel Dolap

Sınırsız İnternet

Mini Buzdolabı

TV ve Uydu Yayını

Duş ve WC

Çalışma Masası

Balkonlu Oda

24 Saat Güvenlik

Kamera Sistemi

Açık Büfe Sabah Kahvaltısı

Akşam Yemeği

Özel Mutfak

Günlük Temizlik

Ücretsiz Servis

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir