Çamlıca Erkek Öğrenci Konutları Nilüfer, Bursa

camlica-ogrenci-yurdu-kurumsal

Çamlıca Erkek Öğrenci Konutları

Nilüfer, Bursa

Bursa, Nilüfer’in en gözde erkek öğrenci yurdu olan Çamlıca Öğrenci Konutları konfor, kalite ve cana yakınlığı tek vücut haline TC MEB Kuzenler Kız Öğrenci Yurdu getirip değerli öğrencilerimize sunmaktadır. Özel Çamlıca Erkek Öğrenci Konutları yeni konseptiyle 2008 yılında Uludağ Üniversitesi‘ ne en yakın ilçe olan Görükle ’de, hizmetine başlamıştır. Bu yola çıktığımız günden bu yana aslı amacımız geleciğimizin teminatı olan gençlerimizin eğitim ve öğretimlerine elimizden geldiğince destek olmak, onların vatana, millete hayırlı insanlar olarak yurdumuzdan ayrıldıklarını görmektir.

Umuyoruz ki öğrencilerimizin ikinci ailesi ve ikinci evleri olacağız. Erkek öğrenci yurdumuz Uludağ Üniversitesine en yakın yer olan Görükle ‘de hizmet vermektedir. Sağladığımız ücretsiz servis hizmeti ile öğrencilerimiz ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyeceklerdir.  Yurdumuzun bulunduğu çevrede kütüphaneler, fakülteler, toplu taşıma hatları, restoran ve kafeler mevcuttur.

Çamlıca Erkek öğrenci yurdumuz yüz on sekiz (118) oda ve iki yüz elli (250) öğrenci kapasitesiyle siz değerli öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları dikkate alınarak hizmet etmektedir.  Oldukça lüks olan konutlarımızda bir (1), iki (2) ve üç (3) kişilik odalarımız, VIP dairelerimiz mevcuttur. Öğrencilerimizin isteklerine ve odalarımızın niteliklerine göre aidatlar fark etmektedir. Dairelerimizde ve odalarımızda ortopedik yatak, çalışma masası, televizyon, internet bağlantısı, balkon, buzdolabı, odaya veya daireye özel banyo ve tuvalet mevcuttur. Yurdumuzdaki sosyal etkileşimi güçlendirmek ve öğrencilerimizin eğitim kalitelerine katkıda bulunmak için yurdumuzda birçok sosyal etkinlik ve rehberlik programları düzenliyoruz. Sizleri de aramızda görmeyi çok istiyoruz, kapımız her zaman açık…

Yurdumuzun Özellikleri ve Sağladığı Bazı Hizmetler

Asansör

Kafeterya

Etüt Odası

Çamaşır ve Ütü Odası

Çalışma Masası

Duş ve WC

TV ve Uydu Yayını

Sınırsız İnternet

Kişisel Dolap

Mini Buzdolabı

Balkonlu Oda

Akşam Yemeği

Sabah Kahvaltısı

24 Saat Güvenlik

Günlük Temizlik

Kamera Sistemi

Mutfak

Ücretsiz Servis

Lig TV

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir