Bursa İnci Evler Nilüfer

Bursa İnci Evler Nilüfer

Bursa İnci Evler Nilüfer

Kadim şehrimiz Bursa’nın nadide çiçeği olan Nilüfer’de, ilçe merkezinde bulunan Bursa İnci Evleri Erkek öğrenci yurdumuz hizmetin kalitelisini değerli yurt personelimizin çabalarıyla siz öğrencilerin ayağına getirmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi inci kadar göz kamaştıran yurdumuz yeni ve modern bir binaya sahiptir.

Binamız deprem yönetmeliği ve farklı acil durumlara karşı hazır olacak şekilde hazırlanmıştır ve bir öğrencinin bir yurttan bekleyebileceği her şey fazlasıyla mevcuttur yurdumuzda. Erkek öğrenci yurdumuz Bursa Teknik Üniversitesi ve Uludağ üniversitesi oldukça yakındır. Sevgili öğrencilerimize sağladığımız ücretsiz servis imkânı ile üniversitelere ulaşım bir sorun olmaktan çıkacaktır.

Yurdumuza yürüme mesafesinden geçen otobüs hattı sayesinde güzel şehrimiz Bursa’nın üniversiteleri sadece on (10)dakika uzaklıktadır. Tüm bunların yanında, yurdumuzun çevresi sosyal anlamda oldukça hareketli ancak bir o kadar da sakin ve huzur doludur. Erkek öğrenci yurdumuza yürüme mesafesinde kütüphaneler, kafeler ve restoranlar, kargo şubeleri, çarşı ve daha fazlası bulunmaktadır.

Bursa İnci Evleri olarak erkek öğrenci yurdumuzda daireler şeklinde ayrılmış bir düzeni tercih ettik. Toplamda yüz (100) öğrenci kapasitemiz vardır. 1+1 ve 2+1 odalardan oluşan evler 2 veya 3 öğrencinin konaklayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bu dairelerimizde mini buzdolabı, çalışma Masası, duş ve WC, sınırsız İnternet, kişisel Dolap, TV ve uydu yayını, balkonlu Oda, ortopedik yataklar, mutfak araç gereçleri ve özel mutfak yani kısacası bir dairede ne olması gerekiyorsa hepsi vardır.

Yurdumuzun bünyesinde çalışma odası, kütüphane, dinlenme odası, valiz odası, teras ve daha fazlası bulunmaktadır. Sizleri de inci gibi güzel ve değerli İnci evleri erkek yurdumuza bekleri. Görüşmek üzere…

Yurdumuzun Özellikleri ve Hizmetlerimiz

Elektrik Ve Su Fiyata Dâhil

Servis Hizmeti Fiyata Dâhil

İnternet Hizmeti Fiyata Dâhil

Doğalgaz” 100 ” TL Kotalıdır

Çamaşır ve Ütü Odası

Kamera Sistemi

24 Saat Güvenlik

Mutfak

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir