Bornova Küçükpark Erkek Öğrenci Yurdu

Bornova Küçükpark Erkek Öğrenci Yurdu

Yenilikçi , çağdaş , Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı olarak faaliyetlerini devam ettiren Bornova Küçükpark Erkek Öğrenci Yurdu İzmir , Bornova da kurulmuştur. Konumu itibariyle bornovanın merkezinde küçükpark mevkiinde yer almaktadır. Ege üniversitesine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Bornova Küçükpark Erkek Öğrenci Yurdu Öğrencilerinin istek ve ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar araştıran bunları karşılamayı kendine görev edinen bir yurttur. Toplamda 30 yatak kapasitesi bulunan yurt öğrencilerine 1 kişilik 2 kişilik ve 3 kişilik olmak üzere oda seçenekleri sunmaktadır.

Yurt odalarının her birinin  balkonlu ve ferah olasının yanı sıra kişilere özel çalışma masası ve sandalyesi , giysi dolabı , mini buzdolabı, sınırsız internet bağlantısı, 24 saat sıcak su , isteğe bağlı sabit telefon bulunmaktadır. Ayrıca öğrencilerin diledikleri takdirde yararlanabilecekleri çizim odası , rahat ve konforlu bir ortamda çalışmak isteyen öğrenciler için etüt merkezi , temizlik faaliyetlerinden faydalanmak isteyen öğrenciler için çamaşırhane ve ütü odası , çeşitli aktiviteler gerçekleştirmek için hobi ve oyun odası bulunmaktadır.

Bornova Küçükpark Erkek Öğrenci Yurdu

Bornova Küçükpark Erkek Öğrenci Yurdu öğrencilerinin güvenliğini de ön planda tutmaktadır. Bu amaçla yurdun içi ve dışı 7/24 kamera ile izlenmekte ve 24 saat güvenlik personelleri yurdun içinde ve dışında hizmet vermektedirler. Odaların ve katların temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Ayrıca yurt içerisinde öğrencilerin istedikleri zaman yararlanabilecekleri kafeterya da bulunmaktadır.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir