Bera Erkek Öğrenci Yurdu

Bera Erkek Öğrenci Yurdu

Bera Erkek Öğrenci Yurdu

Ankara Yenimahalle bölgesinde bulunan Bera Erkek Öğrenci Yurdu, her zaman öğrenci odaklı konaklama hizmeti sunmak konusunda adından sıklıkla söz ettirmektedir. Güvenlik amaçlı olarak 7 gün 24 saat süreyle özel güvenlik görevlisinin bulunduğu öğrenci yurdunun yine güvenlik amaçlı olarak özel güvenlik görevlisi bulundurduğu da bilinmektedir.

Bera Erkek Öğrenci Yurdu

Bera Erkek Yurdu, olası yangın riskine karşı tüm önlemleri alabilen bir yurt işletmesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine yurt işletmesinde her olası su ve elektrik kesintilerine karşı da hem jeneratör cihazı hem de yeden su deposu bulunmaktadır. Ayrıca yurt işletmesinde konforlu bir konaklama konusunda gerekli tedbirler de alınmış durumdadır.

Bera Erkek Öğrenci Yurdu Olanakları

Öğrencilere rahat bir konaklama olanağı sunabilen Bera Erkek Öğrenci Yurdu, aynı zamanda öğrencilere geniş ölçekli olanaklar sunabilen bir yurt işletmesidir. Yurt işletmesinde öğrencilerin rahat bir şekilde ders çalışmaları için özel etüt salonları bulunmaktadır. Yine yurt bünyesinde öğrencilere özel yaşam alanlarıyla spor salonu da mevcut durumdadır.

Bera Erkek Öğrenci Yurdu

Bera Erkek Yurdu Özellikleri

  • Spor salonu
  • Etüt salonları
  • Odalarda TV
  • Kesintisiz internet ve kesintisiz internet
  • Odaların ve diğer yaşam alanlarının periyodik temizliği
  • Öğrencilere özel açık büfe kahvaltı ve diğer öğün yemekleri

Bera Erkek Yurdu; Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, TED Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Ankara Üniversitesine hitap etmektedir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir