Asyalı Kampüs Kız Yurdu

Asyalı Kampüs Kız Yurdu Ulaşım

Siz kıymetli öğrencilerimize profesyonel, alanında tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizle eğitim hayatınızın en iyi şekilde geçmesi için hizmet etmekteyiz. Amacımız geleceğinizi şekillendirecek olan üniversite eğitiminiz boyunca sizlere her konuda destek olan ve kendinizi Sakarya’ da bulunduğunuz süre boyunca evdeymiş gibi hissetmenizi sağlayacak en uygun yurdu bulmaktır.

Asyalı Kampüs Kız Yurdu
Asyalı Kampüs Kız Yurdu

Asyalı Kampüs Kız Yurdu

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde bulunan Asyalı Kampüs Kız Yurdu ilgili bakanlıkların bütün denetimlerinden geçmiş bir yurttur. Birazda yurdumuzun konumundan bahsedecek olursak; Serdivan’ın merkezi konumunda yer alan yurdumuz Sağlık Meslek Yüksek Okulu’na 100 metre mesafede bulunmaktadır. Ayrıca yurdumuzun ücretsiz servis hizmeti de mevcuttur.

Asyalı Kampüs Kız Yurdu Odaları
Asyalı Kampüs Kız Yurdu Odaları

Asyalı Kampüs Kız Yurdu 80 yatak kapasitesine sahiptir ve yurdumuz konforuna, kalitesine gölge düşmemesi için herhangi bir masraftan kaçınmamıştır. Kız öğrenci yurdumuzun her bir odasında bir ile dört arasında öğrenciyatağı bulunmaktadır. Sabah kahvaltısının önemini vurgulayarak siz öğrencilerimize zengin ve besleyici bir sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti de sunmaktayız.  Ayrıca 7 gün 24 saat sınırsız WİFİ, sıcak su hizmetleri de mevcuttur. Siz öğrencilerimizin sağlığını her şeyden daha fazla düşündüğümüz için her gün temizlik yapılmakta vegönül rahatlığıyla kıyafetlerinizi temizlemeniz için her dairede çamaşır makinesi bulunmaktadır. Siz öğrencilik hayatınızı dolu dolu yaşarken Asyalı Kampüs Kız Yurdu yönetim ekibi de 7 gün 24 saat, güvenlik sistemiyle size huzurlu bir ortam yaratmaya çalışır.

Asyalı Kampüs Kız Yurdu Ulaşım
Asyalı Kampüs Kız Yurdu Ulaşım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir