Arya Yaşam Kız Öğrenci Yurdu

Arya Yaşam Kız Öğrenci Yurdu Ulaşım

Sakarya ilinde kurulmuş olan Arya Yaşam Kız Öğrenci Yurdu olarak, sizdeğerli öğrencilerimize, beklentilerinizi en üst seviyede karşılamak için, mükemmel bir ortam hazırladık.

Arya Yaşam Kız Öğrenci Yurdu
Arya Yaşam Kız Öğrenci Yurdu

Arya Yaşam Kız Öğrenci Yurdu

Yenilikçi, çağa ayak uyduran bir yapıda olup Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı bir çizgide faaliyetini sürdürmektedir. 99 yatak kapasitesi bulunan yurtta öğrencinin isteğine göre 2(iki) kişilik ve 3 (üç) kişilik oda seçenekleri bulunmaktadır. Odalarda standart olarak ,mini buzdolabı, sınırsız internet bağlantısı, tv ve uygu yayını ,giysi dolabı ,ortopedik yataklar, kişiye özel çalışma masası , oda telefonu, 24 saat sıcak su , mutfak, mutfak ünitesi, duş ve wc imkanları bulunmaktadır. Her öğrenciye ait kilitli dolap bulunmaktadır. Odaların  ve katların temizliği haftalık ve günlük olmak üzere değişkenlik göstermektedir.

Arya Yaşam Kız Öğrenci Yurdu Odaları
Arya Yaşam Kız Öğrenci Yurdu Odaları

Her biri alanında uzman olan personelimiz, sizlere beklediğiniz hizmeti sunmak için, gayretli bir şekilde çalışıyor. Sabahları taze olarak hazırlanan açık büfe kahvaltımız mevcuttur. Akşam yemekleri ise isteğe bağlı olarak değerli öğrencilere sunulmaktadır. Dileyen öğrenciler odasında mevcut mutfakta yemeklerini yapabilir. İsteyen öğrenciler ise yemekhanemizde çıkan enfes akşam yemeklerini afiyetle yiyebilirler. Ortak kullanım alanında bütün öğrencilerin yararlanabileceği çamaşır ve kurutma makineleri mevcuttur. Her öğrenci bu hizmetten sınırsız bir şekilde faydalanabilmektedir. Öğrenci yurdumuzun geniş bir bahçesi mevcuttur. Sizöğrencilerin daha rahat, kaliteli ve huzurlu bir ortamda rahatça çalışabilmesine olanak sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir.

Arya Yaşam Kız Öğrenci Yurdu Ulaşım
Arya Yaşam Kız Öğrenci Yurdu Ulaşım

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir