Ankara Petek Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Petek Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Petek Kız Öğrenci Yurdu

Kent merkezinde yer alan Ankara Petek Kız Öğrenci Yurdu; tam anlamıyla profesyonel bir konaklama hizmetini öğrencilerle buluşturuyor. Çankaya ilçesi sınırları içerisinde yer alan öğrenci yurdunun konforlu bir konaklama olanağı bakımından da iddialı bir konumda yer aldığını ifade etmek mümkün oluyor. Elbette ki yurt işletmesinin ulaşım konusunda da alternatifi bol olan seçenekleri sunabildiğini rahatlıkla ifade edebiliriz.

Ankara Petek Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Petek Kız Yurdu, güvenli bir konaklama olanağı sunabilmek noktasında da etkili bir hizmetin adresi konumunda yer alıyor. Üstelik kız yurdunun güvenlik amaçlı olarak 7 gün 24 saat süreyle kesintisiz bir şekilde özel güvenlik görevlisi bulundurduğu da biliniyor. Bununla birlikte öğrenci yurdu kesintisiz bir şekilde özel güvenlik kameralarıyla da donatılmış durumdadır.

Ankara Petek Kız Öğrenci Yurdu Olanakları

Alternatif olanaklar sunmak konusunda iddialı bir konuma sahip olan Ankara Petek Kız Öğrenci Yurdu, olası yangın riskine karşı da gerekli tedbirleri almış bulunuyor. Bu kapsamda yurt işletmesinde hem yangın merdiveni hem yangın alarm sistemi hem de duman dedektörleri aktif olarak bulunduruluyor. Elbette ki yurt işletmesinin her zaman öğrencilerin rahat bir şekilde konaklamaları noktasında hizmet sunduğunu ifade etmek de mümkün oluyor.

Ankara Petek Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Petek Kız Yurdu Özellikleri

  • Özel etüt salonları
  • Odalarda TV ve kesintisiz sıcak su
  • Kesintisiz internet ve öğrenciler için giysi dolabı
  • Odaların ve diğer yaşam alanlarının düzenli olarak temizliği
  • Öğrencilere özel masa ve sandalye ile ortopedik özelliğe sahip baza yatak

Ankara Petek Kız Öğrenci Yurdu; Ankara Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ile Çankaya Üniversitesi’ne hitap etmektedir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir